Знакова подія у Рівненському фаховому коледжі: легендарний директор передає естафету своєму учневі

31 травня 2023 року
 30 травня 2023 року у Рівненському фаховому коледжі відбулися збори трудового колективу, в яких взяли участь представники НУБіП України: Кваша Сергій, проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку, Євсюков Тарас, декан факультету землевпорядкування, голова наглядової ради ВСП «РФК НУБіП України», Санченко Олександр, начальник відділу регіонального розвиту, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України.

 Участить високоповажних гостей у зборах була зумовлена особливою подією – директор коледжу, заслужений працівник освіти України Ярослав Корсун прийняв рішення про завершення діяльності на посаді директора. Його трудова діяльність стала справжньою епохою в історії навчального закладу. Ярослав Петрович працював у коледжі з 1986 року – спочатку на посаді заступника директора з навчальної роботи, а з 1997 року очолив колектив коледжу.

  У своєму виступі Сергій Кваша, проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку, відзначив вагомий внесок Ярослава Корсуна в розвиток вітчизняної системи освіти. Його мудрість, управлінська майстерність, педагогічний талант стали вагомою складовою здобутків і досягнень колективу коледжу.

  Сергій Миколайович передав слова щирої подяки Ярославу Петровичу за багаторічну подвижницьку діяльність від ректора університету, професора, академіка Станіслава Ніколаєнка і вручив йому нагороди – Почесну подяку та іменний годинник

  Олександр Санченко, начальник відділу регіонального розвиту, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України, відзначив, що сьогодні ВСП «РФК НУБіП України» є одним із найпотужніших структурних підрозділів в складі університету і в цьому велика заслуга Ярослава Петровича.

 Колектив коледжу тривалими гучними оплесками подякував своєму директору за неоціненну науку мудрості, справедливості та людяності.
 Представники НУБіП України провели анкетування учасників зборів щодо їхньої думки про майбутнє закладу освіти. Колектив коледжу із значною перевагою висловив свою довіру і пов’язує перспективи розвитку із заступником директора з навчальної роботи Василем Царуком.
 Враховуючи думку педколективу та у зв’язку з припиненням Ярославом Корсуном своїх повноважень, ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко призначив виконувачем обов’язків директора коледжу доктора економічних наук Василя Царука.

  На завершення зборів Сергій Кваша побажав колективу коледжу, новому очільнику подальших успіхів в освітянській діяльності, використовуючи досвід та мудрі поради Ярослава Петровича, який залишається й надалі працювати в колективі.

 

Олександр Санченко
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook