На кафедрі аквакультури відбувся попередній розгляд дисертаційної роботи здобувача Богдана Коваленка

24 травня 2023, 12:20

    Наукова робота здобувачів третього рівня вищої освіти – це завжди клопітка і наполеглива праця, яка вимагає надзвичайних зусиль та повної самовіддачі для отримання бажаного результату.
       Результатом такої роботи є підготовка завершеної наукової роботи, на основі успішного захисту якої здобувач отримує кваліфікацію доктора філософії з водних біоресурсів та аквакультури. Але це кінцевий результат, до якого здобувачу потрібно виконати ряд роботи та пройти низку етапів.
      Одним із таких етапів є попередній захист дисертаційної роботи на кафедрі – це перший етап перевірки готовності наукової роботи. Так, 22 травня відбулося розширене засідання кафедри аквакультури та кафедри гідробіології та іхтіології, на якому заслуховувалися результати дисертаційної роботи здобувача Богдана Коваленка на тему «Технологічні аспекти застосування гвоздичної олії в анестезії риб».
       В роботі засідання взяли участь всі провідні науково-педагогічні працівники кафедр аквакультури та гідробіології та іхтіології.
    Роботу засідання розпочав завідувач кафедри аквакультури Віталій Бех, доктор сільськогосподарських наук, професор, гарант освітньо-наукової програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 207 Водні біоресурси та аквакультура.


     

      Протягом виділеного часу здобувач представив основні результати своєї наукової роботи, після чого відповідав на ряд запитань, як від присутніх в аудиторії, так і від присутніх онлайн. Численні питання викликані, в першу чергу, цікавістю та актуальністю представленої наукової роботи.

     

      Після цього, учасники засідання та здобувач вислухали думки та пропозиції експертів – професора кафедри аквакультури, д.с.-г.н. Надії Іллівни Вовк та доцента кафедри аквакультури, к.с.-г.н., Вадима Петровича Марценюка.
      Висловитися щодо роботи та здобувача має можливість також науковий керівник Василь Олександрович Коваленко, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри аквакультури.

     

       Таким чином, прийнявши всі побажання та пропозиції, що прозвучали на засіданні, щодо представлення результатів наукової роботи здобувач Богдан Коваленко готується до проходження наступного етапу.
       Бажаємо йому успіхів в цій роботі!

 Ірина Кононенко,

доцент кафедри аквакультури, к.с.-г.н.,

секретар засідання

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook