Другий семестр 2022/2023 навчального року успішно розпочато!

6 лютого 2023 року

   6 лютого 2023 р. відповідно до графіка освітнього процесу НУБіП України розпочато навчальний процес у дистанційному форматі на факультеті аграрного менеджменту. Вдалому старту навчальних занять передувала злагоджена організація роботи усіх науково-педагогічних працівників.

   Так, на першій парі доцентом кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Драгнєвою Наталею Іванівною було прочитано лекцію для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (2 курс, 3 група, спеціальність 071 «Облік і оподаткування») з навчальної дисципліни «Менеджмент» на тему: «Поняття і сутність менеджменту». На другій парі, згідно розкладу навчальних занять, для цих же студентів було проведено практичне заняття з дисципліни «Менеджмент».
   Студенти закріпили теоретичні знання щодо організації як об’єкта управління, її внутрішнього і зовнішнього середовища. На занятті студенти брали активну участь у вирішенні завдань і ситуаційних вправ, відповідали на поставлені запитання, змістовно обґрунтовуючи свої думки.
   На третій та четвертій парах Драгнєва Наталя Іванівна провела практичні заняття з дисципліни «Менеджмент»  для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (3 курс, 6 група та група скороченого терміну навчання, спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»), де було розглянуто основні поняття менеджменту, організації,  практичні завдання та цікаві кейси щодо взаємодії зовнішнього та внутрішнього середовища організації.
 
   На третій парі доцентом кафедри Троян Аліною Василівною було проведено лекційне заняття з дисципліни «Лідерство, управління комунікаціями та командною взаємодією» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 1 курсу 3 і 4 груп факультету аграрного менеджменту. 
 
   Привітавши студентів з початком другого семестру, лектор ознайомила студентів з метою курсу, завданнями вивчення дисципліни, програмою та структурою навчальної дисципліни.
   Представивши перелік питань, що будуть розкриті в даній лекції, Аліна Василівна, використовуючи сервіс онлайнових опитувань Mentimetr, провела опитування присутніх щодо бажання бути лідером. Також цікаво будо дізнатися думку студентів з приводу вічного питання: «Лідером стають чи народжуються».
   Дійшли висновку, що людей, які абсолютно не схильні і не здатні до лідерства, дуже мало. У більшості випадків, якщо людина хоче бути лідером, наявних у неї здібностей буде достатньо для старту, а фінальний результат залежатиме від бажання та готовності працювати над собою – незалежно від особистих якостей і стартових навичок.
   Доцентом кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Гавриш Оксаною Миколаївною було проведено лекційні заняття з дисципліни «Управління публічними закупівлями»: на першій парі – для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 курсу 3, 4 і 5 груп факультету аграрного менеджменту, а на другій парі – для студентів 3 курсу 6 англомовної групи. Під час лекцій здобувачі вищої освіти ознайомилися із сутністю поняття «публічні закупівлі» та нормативно-правовою базою щодо здійснення публічних закупівель в Україні. Окрему увагу було приділено питанням розгляду змін в законодавчій базі щодо здійснення публічних закупівель після введення в дію військового стану в Україні.
   Здобувачі вищої освіти 2 курсу 3 групи факультету аграрного менеджменту продовжують вивчати дисципліну «Менеджмент». Так, на третій парі, відповідно до розкладу навчальних занять, доцентом кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Харченко Ганною Анатоліївною було проведено практичне заняття, на якому було ознайомлено студентів із темами дисципліни на другий семестр. Окрема увага була приділена вимогам до написання та оформлення курсової роботи, яка передбачена навчальним планом.
   Професором кафедри Резнік Надією Петрівною проведено третю пару зі студентами 3 курсу факультету аграрного менеджменту (англомовна група) з дисципліни «Innovation management».
   На 5 і 6 парах завідувачем кафедри менеджменту ім. проф. Й.С.Завадського Балановською Тетяною Іванівною та доцентом кафедри Троян Аліною Василівною було проведено заняття  із вибіркової дисципліни «Управління бізнесом» для студентів різних спеціальностей 1 року навчання магістратури.
   Вдалого всім старту та успішного весняного семестру, а також омріяної Перемоги для всієї України!
 
 Кристина Драмарецька,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook