Підвищення рівня практичної підготовки студентів з хірургії
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/01_copy.jpg)
22 лютого 2018 р. асистент кафедри хірургії і патофізіології ім акад І.О. Поваженка Климчук В.В. разом зі студентами факультету ветеринарної медицини провели уретропластику коту. Дане оперативне втручання направлене на забезпечення безперешкодного відтоку сечі. Показаннями у даному випадку були постійні рецедиви СКМ котів які супроводжувалися уростазом. Проведено кастрацію та оперативне формування уретростоми. Власникам тварини надані рекомендації щодо подальшого лікування тварини.