Обговорення освітньої програми «Міжнародна економіка» зі стейкголдерами
Обговорення освітньої програми «Міжнародна економіка» зі стейкголдерами
March 10, 2024
З метою обговорення освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» за спеціальністю 051 «Економіка», для підвищення якості професійної підготовки фахівців та зміцнення співпраці між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та зацікавленими установами, організаціями й підприємствами на кафедрі глобальної економіки була проведена зустріч зі стейкголдерами.
На засіданні був присутній голова ради роботодавців, Сластьон Роман Миколайович, генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), який наголосив на важливості зміцнення співпраці між економічним факультетом та роботодавцями. Він підкреслив необхідність створення навчальних центрів для проходження виробничої практики, а також організації відбіркових конкурсів для студентів на заміщення посад у провідних підприємствах галузі.
В обговоренні прийняли участь представники наступних компаній та організація: Мінагрополітики та продовольства України, ДП з іноземними інвестиціями «Делаваль», ГО «Всеукраїнський аграрний форум», КОФКО АГРІ РЕСОРСІЗ Україна, ТОВ «AGSOLCO UKRAINE», ТОВ «Емерджекс аутсорсінг», НДІ УКРАГРОПРОМПРОДУКТИВНІСТЬ, АТ «Національна акціонерна компанія «УКРАГРОЛІЗИНГ».
Представники бізнесу, роботодавці прийняли активну учать у обговоренні освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» за спеціальністю 051 "Економіка". Зокрема Мороз Микола Анатолійович - генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Мінагрополітики та продовольства України, вніс пропозицію до навчального плану ОПП «Міжнародна економіка» замінити вибіркову компоненту «Міжнародні сільськогосподарські організації» на нову вибіркову компоненту «Глобальний економічний декаплінг». Дідух Марія Миколаївна - директор ГО «Всеукраїнський аграрний форум», запропонувала внести у навчальний план ОПП «Міжнародна економіка» нову вибіркову компоненту «Глобальні товарні ринки та конкуренція».
Проведена зустріч дала змогу всім учасникам визначити ключові напрями вдосконалення освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка». Запропоновані ініціативи сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності випускників та зміцненню співпраці між університетом і зовнішніми партнерами, що є ключовим чинником у підготовці висококваліфікованих фахівців.
гарант ОПП "Міжнародна економіка" к.е.н., доцент Олена КІРЕЙЦЕВА