Студенти-енергетики побували на ХХІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості»

October 18, 2024
НУБіП України

    17 жовтня студенти групи ІЕС-24001Б СТ спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій побували на ХХІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості», яка відбулася в Києві. Захід зібрав фахівців з різних країн та став ключовим майданчиком для обміну досвідом і новітніми розробками у сфері енергетики.
      Відновлювані джерела енергії (ВДЕ) та енергетична безпека набули нової актуальності після вторгнення Росії в Україну. На сьогодні зруйновано та пошкоджено більшість обʼєктів ВДЕ. Однак це не зупинить розвиток галузі. Україна, приєднавшись до загальносвітових процесів, твердо стала на шлях розвитку відновлюваної енергетики, скорочення поточних витрат на енергоспоживання, декарбонізації економіки, децентралізації енергетичних систем. Впровадження новітніх технологій ВДЕ, побудова резервного, автономного та децентралізованого енергопостачання, впровадження розумних енергосистем та систем довготривалого зберігання енергії надасть надійності та сталості енергетичній системі.
   Саме з таким тезисом ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України організував похід на Міжнародну спеціалізовану виставку, яка була присвячена різним енерго-екологічним питанням, для вивчення сучасних проблем в енергетиці та розширення матеріальної бази знань у студентів. 
           На заході було представлено енергетичний кластер виставок та обговорень:
           МІЖНАРОДНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БІЗНЕСФОРУМ «5Е»
           ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ – 2024
           ECOENERGY EXPO - 2024
           ELECTRO INSTALL - 2024
           та інші.


          На виставці презентували широкий спектр низьковольтної електротехнічної продукції, електронних приладів і систем для виконання наступних робіт:
     - проектування систем електропостачання об'єктів житлового, громадського, комерційного та промислового призначення, надання комплексних технічних рішень;
         - всіх видів електромонтажу: збірка електрощитів, установка низьковольтної апаратури і приладів, електронних вузлів і автоматики; монтаж електроустановчих виробів, прокладка електромереж, електроосвітлення та ін.;
     - розробка електронної та електротехнічної апаратури, засобів телекомунікацій, комп'ютерних керуючих систем, промислової і транспортної електроніки.

Унікальний експозиційний майданчик виробників і постачальників продукції
- презентація широкого спектру низьковольтних пристроїв: захиснокомутаційної техніки, комплектних пристроїв, стабілізаторів та перетворювачів напруги і струму, низьковольтних кабелів, кабеленесучих систем, шинопроводів, вимірювальної техніки, електроустановчих виробів, електромонтажних матеріалів та інструментів;
- демонстрація елементної бази електроніки, напівпровідникових і електронних приладів, складних електронних систем, комплектуючих, матеріалів та устаткування.
        На початку студенти потрапили до спеціалізованої виставки «ELECTRO INSTALL» яка присвячена найбільш ємному і затребуваному сегменту електротехнічного ринку, продукція якого широко застосовується в усіх сферах виробничої, господарської та побутової діяльності.


     Під час відвідування студенти мали змогу оглянути різні технологічні новинки від відомих брендів та випробувати їх своїми силами.
Тут студенти переглядають представленні технологічні новинки компанії ALTEK.


Дізналися про принцип роботи нагрівача води, орієнтовну вартість і можливі удосконалення.


Ознайомились з товарами які допомагають зігріти домівку від компанії teplotema, яка родом з Полтави.


Також поспілкувались з представниками університету з Івано-Франківщини.


       Унікальна синергія виставкових заходів концентрує на майданчику МВЦ чимало випереджаючих технологій, сучасного обладнання та техніки. Ця подія надає можливість відчути «пульс» технологічних змін, ознайомитись з кращими технічними рішеннями, від яких залежить щоденне безперебійне функціонування усіх сфер економіки України сьогодні та у майбутньому.
    Участь у виставці надала майбутнім інженерам можливість розширити свої знання та здобути практичні навички. Отримані контакти й інформація стануть у пригоді не лише студентам, але й викладачам для оновлення навчальних програм відповідно до вимог ринку.
    Цей захід є важливою складовою професійної підготовки інженерів та сприяє розвитку співпраці між освітніми закладами й промисловими компаніями.

Владислав Круглик
староста групи ІЕС-24001Б СТ
Юлія Мейш
куратор групи, завідувач кафедри
вищої та прикладної математики

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook