В’ячеслав Пархоменко – призер чемпіонату Європи зі спортивного радіоорієнтування 2024 року

12 June 2024, 23:11
м. Любачів, Республіка Польща

31 травня - 2 червня у місті Любачів, Республіка Польща проведено чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування. Дві нагороди чемпіонату у змаганнях серед ветеранів у віковій категорії Ч60+ здобув В’ячеслав Пархоменко – старший викладач кафедри фізичного виховання посівши 3 місце у змаганнях з радіоорієнтування з пошуку контрольних точок на діапазоні 144 МГц і 2 місце на класичній дистанції на діапазоні 144 МГц.

Готуючись до цього чемпіонату В’ячеслав виборов 4 призових місця на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації 23-26 травня в місті Луцьку та завоював три золоті медалі на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на велосипедах серед ветеранів 4-5 травня в місті Києві.

Бажаємо спортсмену подальших успішних стартів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях