Студенти навчаються – системні роботи в гуртожитку №6 не припиняються

25 жовтня 2021 року

Бути студентом – найвеселіша частина життя молодої людини. Її закручує у неймовірний вирій емоцій та подій. Сесії, навчання, кохання і, звісно, неймовірне життя в гуртожитку.
Студентство – найкращий період життя: перші справжні почуття, дружба на все життя, перші труднощі та перші виклики, перші сміливі рішення та кардинальні зміни – усе, що формує кожного як індивідуальність з її міцною позицією та впевненістю у завтрашньому дні. Найголовнішим чинником бурхливих студентських років завжди був, є і лишається надалі – гуртожиток. Як кажуть, другий рідний дім для кожного з мешканців. У ньому вони проводять багато часу, перебуваючи в стінах нашого славного університету.
Недаремно, кожен відвідувач та мешканець гуртожитку № 6 Національного університету біоресурсів і природокористування України має можливість засвідчити ці пророчі слова: «Гуртожиток – наш рідний дім, бережи його!»
Очевидно, що питання покращення санітарно-побутових умов проживання у гуртожитках є не лише вимогою сьогодення, але й викликом для кожного, хто опікується добробутом студентів на місцях, оскільки фінансування даної статті цілком і повністю покладається на університет. А тому, саме відповідальне ставлення ректорату, деканатів, адміністрації гуртожитків, науково-педагогічних працівників до виконання своїх обов’язків, високоефективна колективна синергія, а також правильний розподіл і ефективне використання коштів дозволяють створити належні санітарно-побутові умови проживання в студентських гуртожитках.
Немало залежить і від новообраного колективу на чолі з Араньошом Олександром, який активно приступив до виконання обов’язків глови студентської ради та частково оновив її склад. Нові заступники, старости поверхів та відповідальні за певні блоки життєдіяльності люди – усі вони мають на меті лише одне: покращити життя мешканців та допомогти адміністрації у їх нелегкій роботі.

За ініціативи адміністрації та студентської ради систематично проводяться засідання активу кожного вівторка о 19 годині, де вирішуються життєво важливі питання нашого гуртожитку. Кожен тиждень будь-який мешканець гуртожитку може залишити свої пропозиції щодо покращення життя мешканців, благоустрою навколишньої території та інших ідей за допомогою наших соціальних мереж або ж безпосередньо прийшовши на засідання ради. Окрім того, кожним учасником ради надається звіт про проведені роботи та виконані завдання впродовж відведеного терміну. Студентська рада не забуває також і про порушників правил проживання, керуючись відповідними положеннями при виборі запобіжних заходів та покарання.


Хочеться зауважити, що за період діяльності нової ради було розроблено план заходів на поточний місяць, виокремлено обов’язки кожного члена ради, призначено відповідальних осіб за санітарний стан, правила внутрішнього розпорядку, спортивно-масову роботу та обговорено питання проведення санітарних годин у гуртожитку та на закріпленій прилеглій території.

 

Також першим випробуванням нового колективу було проведення генерального прибирання території гуртожитку, яке пройшло на високому рівні за участю студентів, членів студентської ради та адміністрації гуртожитку. Такі акції проходять майже щотижнево, допоки температура повітря дозволяє активно працювати на подвір’ї.

Варто наголосити, що в гуртожитку № 6, де проживають студенти факультету ветеринарної медицини та гуманітарно-педагогічного факультету, під час літнього періоду був виконаний значний обсяг ремонтних робіт та докладено чимало зусиль для покращення санітарних та побутових умов проживання студентів. Зокрема, було проведено капітальний ремонт в частині заміни електричної проводки, розеток, світильників, шпаклівки стін, заміни вікон та дверей, здійснено повне меблеве забезпечення 13 кімнат для студентів першого року навчання факультету ветеринарної медицини та понад 12 кімнат для студентів гуманітарно-педагогічного факультету, що становить 90 % від загальної кількості кімнат, які були призначенні для поселення першого курсу.


Попередній склад студентської ради гуртожитку № 6 на чолі з Анною Сердюк за підтримки адміністрації гуртожитку, дирекції студентського містечка, студентів, ректорату та деканатів факультетів також зробив ряд робіт щодо покращення умов проживання у нашому гуртожитку, а саме: косметичний ремонт в читальній залі: пофарбовано стіни, заміна та збільшення розеток заміна покращено освітлення.

Оздоблено та проведено косметичний ремонт холу із заміною вікон на металопластикові, наразі закінчено ремонт на сходових майданчиках: замінено світильники, частково металопластикові вікна, проведено малярні роботи та розпочато капітальний ремонт зали відпочинку, який є досить популярним серед студентів, адже саме там можна проводити заняття шейпінгом, йогою, проводити літературні читання, грати в «Мафію» та просто посидіти й поговорити.

Також за ініціативи завідувача гуртожитку Тетяни Фещенко облаштовуються квітами підвіконня, які ваблять око перехожих, доглядаються яскраві клумби, встановлено нові лавочки навпроти гуртожитку, закуплений м’який та твердий інвентар. Кожного дня згідно графіку до гуртожитку надходять нові меблі, які в подальшому будуть встановлені в кімнатах.


Отже, необхідно констатувати, що велика робота вже зроблена, наразі маємо навчитися цінувати те, що маємо та усвідомити, скільки зусиль це коштувало ректорату, деканатам та дирекції студентського містечка.
Студенти та мешканці гуртожитку № 6 висловлюють слова щирої вдячності та подяки за проведену колосальну роботу та постійне піклування про санітарний та побутовий стан нашого гуртожитку. Особливо дякуємо адміністрації гуртожитку та допоміжному персоналу, які щодня наполегливо працюють щоб наші умови проживання були кращими!


З повагою,
студентський актив гуртожитку № 6
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook