Коломієць Юлія Василівна

ОСВІТА

Повна вища: магістр біолог, мікробіолог, вірусолог (спеціальність «Мікробіологія і вірусологія», 2001 р.); доктор сільськогосподарських наук.

2001 рік закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Мікробіологія і вірусологія»;

2006 рік – захистила кандидатську дисертацію на тему «Метаболіти бактерій роду Pseudomonas як селективний фактор стійкості цукрових буряків до збудників бактеріальних хвороб;

2018 рік – захистила докторську дисертацію на тему «Біотехнологічні основи діагностики і регуляції бактеріальних хвороб томатів в України».

 

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

Автор та співавтор понад 170 наукових праць, з яких підручників – 1,

навчальних посібників – 7;

монографій – 2;

науково-методичних праць – 15,

типових програм – 4.

 

НАВЧАЛЬНА РОБОТА

Забезпечує високоякісне викладання навчальних дисциплін:

для освітнього ступеня Бакалавр за спеціальністю 162 - Біотехнології та біоінженерія: Загальна біотехнологія, Біоінженерія, Молекулярна біотехнологія, Екологічна біотехнологія;

для ОКР магістр Екологічна біотехнологія (спеціальність – Екологічна біотехнологія та біоенергетика)

Під час викладання навчальних дисципліни застосовує інноваційні методи, форми та засоби навчальної роботи.

 

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА

Основні наукові інтереси присвячені вивченню бактеріальних хвороб, розробці швидких і надійних біотехнологічних методів діагностики патогенів, скринінгу захисного потенціалу рослин томата.

Співпрацює з Інститутом мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України – відділ фітопатогенних бактерій, Дослідною станцією лікарських рослин Інститут агроекології і природокористування НААН України.

Є керівником двох аспірантів: Таланкова-Середа Тетяна Євгенівна (спеціальність 03.00.20 – Біотехнологія), Богославець Віта Анатоліївна (спеціальність 091 Біологія).

Займається науково-дослідною роботою зі студентами, підготовкою студентів до Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференцій та симпозіумів, конкурсів, Всеукраїнських олімпіад з «Біотехнології»

 

МІЖНАРОДНА РОБОТА

Спільно з факультетом захисту рослин, біотехнологій і екології приймає участь в організації Міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів студентів, аспірантів та молодих вчених.

 

ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА

Проводить заходи різного характеру (лекції, симпозіуми, круглі столи), що спрямовані на розвиток лідерських та організаційних якостей у студентів. 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook