Більше руху – більше радості!

28 вересня 2021 року
м. Київ, НСК «Олімпійський»

       26 вересня 2021 року в місті Києві на НСК «Олімпійський» відбулося спортивне свято «Не лінуйся – рухайся!». Свято проводилося у відповідності до програми Президента України «Здорова Україна». Організатори свята міністерство Молоді та спорту України, програма «Спорт для всіх», @vitalii_andrsash і його «andrsash team».

Під час свята жонглювання з гирями виконували студенти НУБіП України, спортсмени секції гирьового спорту Максим Чуприна, Максим Тарасенко, Петро Шишков.

Призерами змагань  з гирьового спорту , які проходили під час свята, стали Максим Чуприна - 1 місце поштовх довгим циклом і 3 місце у ривку, Максим Тарасенко - 3 місце у поштовху довгим циклом, Євгенія Кедич - 2 місце у ривку – усі троє студенти першого курсу гуманітарно-педагогічного факультету, спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»; Роман Марченко - 1 місце у  поштовху і 2 місце у ривку, студент 1 курсу 3 групи ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, спеціальності «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка».

 

Віталій Андріяш

викладач кафедри фізичного виховання

гуманітарно-педагогічного факультету


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook