Де руки й охота, там скора робота!

25 серпня 2021 року
     У вихорі повсякденних турбот, вирішення масштабних та дрібних недоліків, іноді випадають з поля зору не менш важливі завдання. Так, капітальний ремонт душової кімнати у гуртожитку №2, що на Блакитного затягнувся, але адміністрація університету зуміла підтвердити свої слова та закінчила ремонтні роботи в зазначений термін.

    Будівельна бригада університету провела демонтаж старого кахлю і сантехнічного обладнання та облицювали стіни новою сучасною красивою плиткою, оновили покриття підлоги та встановили нову сантехніку. Вмонтували сучасну вентиляційну систему, яка забезпечить приплив свіжого і відведення відпрацьованого повітря. Таким чином в приміщенні буде підтримуватися максимально здоровий та комфортний мікроклімат.

    Тепер, студенти, які там мешкають, мають можливість насолоджуватись водними процедурами у сучасному душі з оновленими девайсами.

    Керівництво університету робить все для підтримання належного санітарно-гігієнічного стану у гуртожитках та покращення умов проживання наших студентів.

Сергій Стецюк,
директор студентського містечка

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook