Підведення підсумків про результати наукової та інноваційної діяльності НДІ здоров’я тварин

6 грудня 2013 року
НДІ здоров’я тварин

На вимогу Наказу ректора № 1083 від 18 жовтня 2013 р. «Про підготовку звітів НДР за 2013р.» з метою підведення підсумків про результати наукової та інноваційної діяльності університету за 2013 р. з 2 по 5 грудня цього року було проведено заслуховування звітів НДР, які виконуються при НДІ здоров’я тварин.
З цією метою була створена комісія у складі: док. вет. наук, професора, директора НДІ здоров’я тварин Засєкіна Д.А. (голова комісії); доктора ветеринарних наук, професора, заступника директора НДІ Ткачук С.А.; доктора ветеринарних наук, професора, завідувача кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи Недосєкова В.В.; кандидата ветеринарних наук, асистента кафедри терапії і клінічної діагностики Тонської Т.Г (секретар комісії).
У відповідності до чинного положення про звітування наукових підрозділів НУБіП України за проведену у 2013 році наукову роботу було проведено заслуховування звітів за обов’язковою участю членів Проблемної вченої ради та рецензентів звітів. Безпосередню участь при заслуховуванні та обговорюванні звітів приймала начальник науково-організаційного відділу НДЧ, канд. екон. наук Самсонова В.В. (фотозвіт додається).


Робоча комісія від Проблемної вченої ради по заслуховуванню звітів на кафедрах

Дата засідання

Кафедра, яка презентує звіт

Відповідальний

Рецензент

Члени робочої комісії від Пробл. вч.ради

02.12.13

Ветеринарно-санітарної експертизи

Якубчак О.М.

Сорокіна Н.Г.

Засєкін Д.А.

Недосєков В.В.

Сорока Н.М.

Захаренко М.О.

04.12.13

Фармакології і токсикології

Хмельницький Г.О.

Якубчак О.М.

Засєкін Д.А.

Любецький В.Й.

Бусол В.О.

Рудик С.К.

05.12.13

Терапії і клінічної діагностики

Цвіліховський М.І.

Томчук В.А.

Засєкін Д.А Ткачук С.А.

Якубчак О.М.

Мельник О.П.

Борисевич Б.В.

У 2013 році науковими підрозділами НДІ здоров’я тварин за кошти Держбюджету виконуються наукові дослідження з трьох прикладних тем:
1. № 110/440-пр «Моніторинг біологічних ризиків та гарантування виробництва безпечної продукції належної якості. Керівник, д.вет.н., професор завідувач кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, Якубчак О.М (проміжний).
2. 110/423-пр «Змішані мікотоксикози тварин: удосконалення методів діагностики, системи лікування і профілактики та правил ветеринарно-санітарної експертизи продукції тваринництва». Керівник, д.вет.н., професор кафедри, академік НААН України – Хмельницький Г.О. (заключний).
3. №110/450-пр: «Розробити препарати з використанням нанотехнологій у ліпосомальній та мікрокапсулярній формах і дослідити їх клінічну ефективність при незаразній патології тварин». Керівник, д.б.н., професор кафедри, академік НААН України – Цвіліховський М.І. (проміжний).
Всі прикладні наукові дослідження виконувалися у відповідності до затверджених календарних планів і програм. Більшість наукових завдань тематики виконуються підрозділами НДІ здоров’я тварин у тісній взаємодії із науково-дослідними інститутами НААН України та наукових установ НАН України. Після проведення аналізу стану НДР по наведених вище темах, комісія відмітила, що за звітній період наукові тематики виконуються згідно затверджених планів у повному обсязі.
В обговоренні звіту взяли активну участь професори ННІ ВМЯБПТ: Любецький В.Й., Ткачук С.А., Засєкін Д.А., Бусол В.О., Рудик С.К., Мельник О.П., Борисевич Б.В., Якубчак О.М., Духницький В.Б., Сорока Н.М, Захаренко О.М.
Прикінцеве затвердження НДР відбудеться 17 грудня 2013 року на засіданні Проблемної вченої ради НДІ здоров’я тварин.
 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook