НУБіП України став переможцем 9-го міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи

9 грудня 2013 року

Чергову вершину підкорено!
НУБіП України втретє прийняв участь у міжнародному турнірі з якості країн Центральної та Східної Європи. Візит експертів конкурсу відбувся в період з 30 вересня по 2 жовтня 2013 року. Експерти зустрічались із керівництвом НУБіП України, керівниками підрозділів університету. Оцінювання відбувалось за моделлю ділової досконалості EFQM, що дало можливість визначити слабкі та сильні сторони для подальшого удосконалення діяльності університету.
За результатами турніру, міжнародна конкурсна комісія визнала НУБіП України переможцем у номінації «Великі підприємства».
Нагородження учасників турніру відбулося 25 листопада під час засідання Генеральної асамблеї Європейської Організації з Якості (EOQ) в рамках міжнародного симпозіуму «Effects of Standardization on Global Economy», організованому Турецьким інститутом стандартизації в місті Стамбул, Туреччина. В засіданні взяли участь представники національних організацій з якості 33 країн Європи.
НУБіП України отримав  перемогу завдяки наполегливій праці всього колективу університету, який крок за кроком вдосконалював свою діяльність на шляху від фіналіста до переможця турніру.
Так тримати! Попереду у нас нові вершини, які обов’язково будуть підкорені!


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook