Відзнаки та нагороди

м. Київ, НУБіП України

Відзнаки та нагороди

Очільник університету Станіслав Ніколаєнко вручив нагороди науково-педагогічним працівникам та співробітникам університету з нагоди Дня працівників освітиАліні Менчинській та Анастасії Іванюті.

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України отримав "Золоту мидаль" на Агро-2020

 За підсумками виставки золотою медаллю було нагороджено Національний університет біоресурсів та природокористування (НУБіП) та автора наукової праці Ларису Баль-Прилипко – за вагомий внесок у розробку та впровадження новітньої техніки і технологій для сучасного сільськогосподарського виробництва.

  Таку високу нагороду видали в номінації – «Розробка та впровадження сучасних технологій виробництва харчових продуктів подовженого терміну зберігання для переробних підприємств України».

 

120-річчя НУБіП. Нагороди і відзнаки – співробітникам факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК!

      24 травня 2018 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося урочисте зібрання, на якому ректор Станіслав Ніколаєнко, голова наглядової ради Микола Томенко, заступник міністра аграрної політики і продовольства Олена Ковальова, ректор Поморської академії в Слупську Збігнєв Осадовськи, керівник Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Олександр Співаковський вручили нагороди і відзнаки співробітникам університету з нагоди 120-річниці НУБіП.

      Декану факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Ларисі Баль-Прилипко Ректор університету вручив орден «Княгині Ольги» ІІІ ступеня

       Грамотою Верховної Ради України нагороджений завідувач кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК Юрій Сухенко.

      За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 120-річчя університету грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджена доцент кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів Наталія Слободянюк.

     За сумлінну багаторічну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди 120-річчя університету ПОДЯКОЮ Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації нагороджений завідувач лабораторії кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів Олександр Андрощук.

 

 

Аграрна студентська республіка

     

   

 

 

 

 

 

Декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК ЛАРИСА БАЛЬ-ПРИЛИПКО удостоїлась честі бути нагородженою орденом - ГОРДІСТЬ І СЛАВА УКРАЇНИ!

 Історія України та народу, що живе на цій землі, губиться в сивій давнині. Українській землі довелося багато чого пережити і сьогодні знову доля послала випробування. Військові дії на сході України вирішують долю і майбутнє народу. Кожен із нас відчуває свою причетність до цих подій, а також розуміє, що ми — господарі на власній землі. Ми знаємо, що ми — єдині, що перемога буде за нами.

Зігріта палкими серцями мільйонів національно свідомих українців з усіх регіонів, незалежна демократична Україна демонструє світові, що українці — міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і зможе відстояти свій демократичний вибір.

Міжнародний проект «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни» розповідає про тих, хто своєю повсякденною працею і добрими ділами звеличує нашу країну.

 

 

ПРИЗОВЕ МІСЦЕ НА ОЛІМПІАДІ З ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

  

 

Дев’ять нагород у ІV-ій всеукраїнській олімпіаді з менеджменту серед молоді

 У номінації «Системи управління безпечністю харчової продукції» перше місце посіли Ірина ДзюбанчукОлег Миколенкодруге – Вікторія П’ятецька.
     В номінації «Системи управління навколишнім середовищем» маємо трьох переможців: Владиславу Костюк (1 місце), Юлію Перекліту (2 місце), Артема Колоду (3 місце). Тетяна МарченкоОлена Хоменко стали призерами в номінації «Системи управління безпекою і гігієною праці». Вони посіли відповідно друге та третє місця. В номінації «Системи енергоменеджменту» друге місце виборов Олександр Нестеренко.

 

МАГІСТРИ ФАКУЛЬТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ АПК ЛАУРЕАТИ ІV МІЖНАРОДНОЇ ОЛІМПІАДИ З МЕНЕДЖМЕНТУ СЕРЕД МОЛОДІ

 

 

Наші студенти посіли III командне місце II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Харчові технології та інженерія»

    НУБіП України , факультет харчових технологій має наступні нагороди:
    Переможцем в номінації «За високі результати виконання тестового завдання» став Вадим Макаренко – студент 4 курсу факультету.
    Друге місце в номінації «За глибокі знання харчових технологій» стала Людмила Кулакова-. студентка 4 курсу факультету.
    Лише 0,8 бали програв третьому призеру в номінації «За кращі знання методів контролю в харчових технологіях» Олексій Грідін.- студент 4 курсу факультету
    Наші студенти разом набрали 198,5 бали і посіли III командне місце. 
    Цей почесний результат наша команда показала вже втретє поспіль з 2011 року, підтримуючи добру традицію перемагати суперників.

       Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

 

 

Нагороджені науковці за участь у конференції«Організація виробництва кондитерських та хлібопекарних виробів у контексті формування спільного ринку з країнами ЄС»

   За активну участь у підготовці та проведенні науково-практичної конференції «Організація виробництва кондитерських та хлібопекарних виробів у контексті формування спільного ринку з країнами ЄС» нагородження одержали декан факультету харчових технологій та управління яквстю продукції АПК – Баль-Прилипко Л.В., Рідей Н.М, доценти факультету – Слободянюк Н.М.,Архіпова Г.І., Жованік Т.М.

 

«Лідер агропромислового комплексу України – 2012»

Міністерство аграрної політики та продовольства України

в особі міністра Миколи Присяжнюка

нагородило дипломом переможця конкурсу в номінації

«Лідер агропромислового комплексу України – 2012»

декана факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Національного університету біоресурсів і природокористування України

Баль-Прилипко Ларису Вацлавівну

за особистий внесок у наданні якісної освіти

та забезпечення держави висококваліфікованими спеціалістами. 

 


НАГОРОДЖЕННЯ ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ XXX МІЖНАРОДНОЇ АГРОПРОМИСЛОВОЇ ВИСТАВКИ «АГРО 2018»

Тел.:

   

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook