Баскетбольний клуб НУБіП України – лідер вищої ліги чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд сезону 2018-2019 років після ігор другого туру

29 жовтня 2018, 11:02
м.Київ

У неділю 28 жовтня завершився другий тур вищої ліги ХХVІІІ Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд. Збірна НУБіП України приймала команду з міста Бровари – «Мобі». Треба сказати, що у броварській команді грають досвідчені гравці, хоча вони вперше беруть участь таким складом у вищій лізі.

Тур виявився дуже цікавим і напруженим, особливо перша гра. Зустрілися розсудливий досвід та запальна молодість. Майже всю гру команди йшли «на рівних», то випереджаючи  то доганяючи одна одну. Перший період гри завершився на користь «Мобі», у другому наша команда йшла попереду на одне очко, наприкінці третього збільшила свою перевагу до чотирьох очок і, практично зберігала цю перевагу до кінця четвертого періоду.  На жаль, за дві хвилини до кінця матчу наші дівчата припустилися прикрих помилок, і броварська команда вийшла на три очки вперед. Дівчата докладали максимум зусиль, щоб відігратися, і за 40 секунд до кінця матчу Поліна Хорошилова (гуманітарно-педагогічний факультет) з дальньої відстані влучила у кільце суперника. Здавалося, що це було три очкове попадання але суддя угледів невеличкий заступ і дав лише 2 очки. Рахунок став 78:79  на користь «Мобі». Залишалося 32 секунди до кінця гри та м`яч був у суперниць і вони вже не поступилися. Так перший матч з перевагою лише у одне очко завершився на користь «Мобі». Але у другій грі збірна команда НУБіП України взяла матч-реванш. З перших же секунд наші дівчата почали активний пресинг і уважно відігравалися у захисті. Відчувалося, що після першої гри вони стали більш прагматичними і працювали  напевно, не даючи суперницям жодного шансу і врешті решт, така тактика дала результат, принісши нашій команді перемогу. Матч закінчився з рахунком 75:68 на користь НУБіП України. Таким чином після двох турів наша команда набрала 7 очок і очолює турнірну таблицю в групі А в якій грають 8 команд з різних міст України.

Більше інформації про турнір можна переглянути на сайті «Федерації баскетболу України» http://fbu.ua/statistics/league-10843/standings

Вітаємо наших дівчат та їх тренера, Ірину Євтушенко!