Майбутні маркетологи познайомилися з роботою Золотоніського маслоробного комбінату

24 квітня 2018 року

     21 квітня першокурсники напряму підготовки «Маркетинг» у межах практичної підготовки відвідали Золотоніський маслоробний комбінат холдингу «Молочний альянс».

     Їх зустрічав директор Владислав Кулініч, який коротко розповів про історію розвитку підприємства та свій шлях від рядового механіка до керівника. А також зазначив, що на сьогодні молочна продукція комбінату під відомими торговими марками «Златокрай», «Пирятин», «Славія» користується популярністю не лише в Україні, а й далеко за її межами. Твердий сир експортується до Казахстану, суха сироватка – до Африки, Пакистану, Індонезії, Японії, Сирії, Китаю, Голландії, Німеччини. Налагоджуються також поставки крупних партій масла до Китаю. Одним із найбільших останніх успіхів підприємства є сертифікація за стандартом безпеки продуктів харчування FSSC 22000, що підкреслює високу якість продукції та відповідність виробництва усім міжнародним вимогам.

     Далі головний технолог підприємства провела екскурсію цехами підприємства, де студенти ознайомилися з ключовими виробничими процесами на підприємстві. Вони відвідали приймально-апаратний та виробничі цехи (з виробництва сухої молочної продукції, сирцех, маcлоцех), на власні очі побачили як відбуваються процеси соління та пакування сиру, як виглядає камера дозрівання сирів, поспостерігали за процесами пакування масла та сухої сироватки тощо.

     На закінчення екскурсії майбутні маркетологи взяли участь у дегустації продукції підприємства, під час якої мали змогу поставити запитання директору та головним спеціалістам. Зокрема, PR-менеджеру групи компаній «Молочний альянс» Світлані Хіноцькій, яка розповіла про особливості роботи відділу маркетингу. Студентів зацікавила нова концепція просування торгової марки «Пирятин» і особливості проведення рекламної кампанії.

Дякуємо організаторам ГК «Молочний альянс» за цікаву, корисну та пізнавальну екскурсію!

Олена Барилович,
доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015