Студентський гурток "Генетика тварин"

Члени наукового гуртка

Члени гуртка "Генетика тварин" - студенти факультетів тваринництва та водних біоресурсів, ветеринарної медицини та харчових технологій.

Члени гуртка генетика тварин

Староста гуртка - студентка 7 групи 2 курсу факультету ветеринарної медицини Боса Євгенія 

 

 

  • Лі Юмюнг
  • Мораді Яздан
  • Щербакова Марія
  • Шаповал Валентин
  • Романчук Тетяна
  • Дражевська Аліна
  • Терещенко Юлія
  • Макарчук Олег
  • Шамрай Анастасія
  • Шепета Катерина
  • Дорошенко Інна
  • Доліновський Сергій
  • Кохно Ярослав
  • Клименко Дмитро
  • Кузьменко Анна
  • Софія Волощук
  • Соломія Волощук
  • Гуцолюк Дарина
  • Галаш Людмила
  • Полюхович Максим
  • Ліфанов Святослав
  • Смоляр Богдан
  • Михальченко Анна
  • Сьорак Дем'ян
  • Зуяк Анна
  • Кожара Роман
  • Вінокурова Світлана
  • Вовк Андрій
  • Євдокімов Єгор
  • Ткаліч Віталій
  • Ліщеновська Ангеліна
  • Бойко Альона
  • Антюфеєва Софія
  • Медведєв Віталій
  • Кобзар Марія
  • Білик Анастасія
  • Бондаренко Євгенія
  • Борейко Артем
  • Бугай Тетяна
  • Водарчук Максим
  • Дубовий Дмитро
  • Заставленко Єлизвета
  • Лень Оксана
  • Лутченко Поліна
  • Прокопчук Катерина
  • Смалюга Катерина
  • Ставер Вероніка
  • Удод Світлана
  • Цицаркіна Анна
  • Шамрай Анастасія
  • Азієва Марьям
  • Біла Юля
  • Голомозова Дар'я
  • Дмитрощук Аліна
  • Кардаш Аміна
  • Новіков Дмитро
  • Ханенко Ангеліна
  • Шадуро Дар'я
  • Шелестак Діана
  • Берченко Дмитрій
  • Богуславська Валерія
  • Борисюк Олена 
  • Гуленко Ольга
  • Кляхіна Анна
  • Пахоль Марія
  • Попов Володимир
  • Рудніченко Дар'я
  • Савчук Катерина
  • Сінєвич Надія
  • Швед Аліса
  • Курносова Ксенія
  • Овчіннікова Діана
  • Василенко Дар'я
  • Гришин Іван
  • Доценко Єва
  • Костів Анастасія 
  • Тарасюк Яна
  • Чепурний Дмитро
  • Олійник РегінаСоболь Владислав
  • Рудь Марія
  • Братушенко Ірина
  • Філіпова Поліна
  • Костюк Євген
  • Щербакова Марія
  • Сурніна Меланія
  • Шепета Катерина
  •  Осадчий Максим
  • Дробязко Настя
  •  Герасименко Тетяна Вікторівна
  • Дем’яненко Валерія Володимирівна
  • Зозуля Анастасія Олегівна
  • Іллюк Юлія Миколаївна
  • Мелінтій Тетяна Володимирівна
  • Олійник Регіна Святославівна
  • Остапчук Остап Володимирович
  • Панасенко Анастасія Володимирівна
  • Плугін Данііл Сергійович 
  • Приймук Анастасія Олегівна
  • Растєгаєва Анна Вадимівна
  • Саєнко Владислав Вадимович
  • Соболь Владислав Олександрович
  • Суботіна Крістіна Арсеніївна
  • Сульженко Олександра Андріївна
  •  Бульба Анна Олексіївна
  • Василенко Ірина Миколаївна
  • Гаврушко Діана Борисівна
  • Дикало В’ячеслав Ігорович
  • Дьомін Данило Максимович
  • Масько Євгенія Дмитрівна
  • Микитюк Альона Сергіївна
  • Руденко Любов Володимирівна
  • Сова Катерина Валеріївна
  • Турченко Варвара Олегівна
  • Фінько Вікторія Сергіївна

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook