Міс НУБіП України-2011

4 березня 2011 року

3 березня 2011 року з нагоди Міжнародного жіночого дня у Національному   університеті біоресурсів і природокористування України  відбувся традиційний творчий конкурс «Краса-2011», у якому взяли участь понад 40 юнаків і дівчат базового ВНЗ НУБіП України та 13 його регіональних підрозділів, а також Національного авіаційного університету.

Учасниці, які виходили на сцену в народних костюмах і вечірніх сукнях від дизайнерів, демонстрували свої таланти, мовою танцю розповідали романтичні історії, співали українських пісень. Юнакам теж довелось пройти декілька конкурсів –  дефіле, творчих талантів, «вечірнє рандеву», найкращого зізнання у коханні. У результаті перемогла її величність Краса.

«Міс НУБіП України-2011» стала студентка Українського ННІ якості біоресурсів та безпеки життя Вікторія Кравець, «віце-міс» – студентка ННІ бізнесу Ольга Харченко.  А звання «Міс глядацька симпатія» глядачі віддали студентці ННІ охорони природи і біотехнологій Мідії Кірейцевій.

 Звання «Містер НУБіП України-2011» виборов  студент ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва Андрій Цвіліковський. «Джентльменом НУБіП України-2011» журі визнало  студента ННІ лісового і садово - паркового господарства Івана Ровенка. У номінації «Містер глядацька симпатія» переміг студент ННІ енергетики і автоматики Максим Намчук.

Учасників конкурсу та глядачів привітав ректор університету, академік, Герой України Д.О. Мельничук

Усі без винятку учасники були номіновані та нагороджені цінними подарунками від ректорату університету та численних  спонсорів. 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook