Кафедра біології лісу та мисливствознавства активно долучається до профорієнтації

9 березня 2017 року

Музей лісових звірів і птахів відвідали учні 10-А класу профільного напрямку навчання «Біологія-екологія» 227 ліцею ім. М. М. Громова м. Києва на чолі з класним керівником і учителем біології Павловською Софією Михайлівною.

Завідувач кафедри біології лісу та мисливствознавства доцент Н. В. Пузріна коротко ознайомила гостей з історією ННІ лісового і садово-паркового господарства, його структурою та переліком спеціальностей, за якими здійснюється навчання і принагідно запросила учнів і вчителів ліцею на святкування Дня університету.

Звичайно ж майбутніх екологів зацікавила колекція Музею, про яку детально їм розповів С. М. Шевченко. Учні з цікавістю ознайомилися з видовим складом птахів і ссавців, які представлені у експозиції, жваво обговорювали проблеми охорони тваринного світу, явище синантропізації фауни. Також інтерес викликали історичні зміни фауни внаслідок виникнення зони відчуження після аварії на ЧАЕС, застосування у народній медицині продукції полювання та нівелювання нав’язаних невіглаством забобонів стосовно тварин. Окремий захват викликали колекція пташиних яєць та більш, ніж сторічні чучела з колекції Ф. Ф. Шиллінгера.

Наприкінці екскурсії класним керівником С. М. Павловською висловлена подяка і прохання вчасно інформувати про природоохоронні заходи, які відбуватимуться в університеті з метою залучення до них учнів ліцею.

Н. В. Пузріна, завідувач кафедри

С. М. Шевченко, старший лаборант

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook