Відділення загальноосвітньої підготовки

 

До складу відділення входять чотири циклові комісії, які очолюють високоосвічені педагоги:

1) Чорі А.В. - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії соціальних та філологічних дисциплін;

2) Маргітич З. Ю. – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії природничо-математичних дисциплін;

3) Богів Е.І. - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії іноземних мов;

 

       Взаємовідвідування занять, виступи на педрадах, педсемінарах, педагогічних читаннях — ось неповний перелік тих заходів, які є основою навчально-методичної роботи відділення загальноосвітньої підготовки. Наш колектив здійснює повсякденну навчально-виховну роботу.

     Прагнучи прилучити студентів коледжу до кращих зразків літератури, культури, навчити їх правильно висловлювати думку, готувати документи, удосконалювати знання іноземних мов, викладачі відділення перебувають у постійному пошуку ефективних форм і методів роботи.

       Удосконалюється методика навчання, формується у молоді патріотичний світогляд, повага до рідного слова, любов до Батьківщини. Викладачі дбають  про збереження і продовження кращих традицій українського народу, виховання в студентів почуття гордості за свою землю і навчальний заклад.

       Своєчасному опануванню і залученню до навчального процесу новітніх методик сприяє участь педагогів у роботі  методоб'єднань.

       Викладачі відділення систематично підвищують кваліфікацію, беруть участь у науково-педагогічних конференціях, готують публікації для фахових видань.

       Втім, найбільш вагомим показником роботи викладачів є глибина і якість знань, які отримують студенти як під час занять,  так і в позакласній роботі. Заходи, які проводяться в рамках тижня відділення, є результатом плідної співпраці викладачів і студентів коледжу.

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook