Агрономічне відділення

Завідувач:
Гудзовата Ольга Миколаївна

Викладач вищої категорії

 

Історія Відділення

Агрономічне відділення було створене 2 вересня 1946 року на базі Мукачівської сільськогосподарської школи. Наші перші випускники (агрономи-рільники, плодоовочівники, виноградарі), які отримали 28 серпня 1949 року дипломи молодших агрономів, стали шанованими у краї аграріями. Зараз агрономічне відділення займає одну із ключових ланок навчального закладу і налічує більш як 200 студентів.

Навчальний заклад, згідно з наказом Міністерства освіти та науки України від 07.07.2017 року № 145-л отримав  ліцензію на здійснення  освітньої діяльності для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальностями 203 «Садівництво та виноградарство» та 201 «Агрономія».

Основні Завдання Відділення:

якісна програмно-цільова підготовка конкурентоздатних фахівців аграрного сектору кваліфікаційного рівня  «Молодший спеціаліст» в галузях  агрономії та землевпорядкування для потреб сільськогосподарських підприємств: агрохолдингів, фермерських господарств, виробництв по переробці продукції рослинництва;

підвищення якості навчання, поєднання теоретичних знань з практичними, вивчення досягнень в галузі аграрної науки, земельного кадастру, екології, міжнародних відносин, що забезпечують необхідний загальноосвітній та професійно-орієнтований рівень сучасного фахівця;

створення навчальних програм із включенням в навчальний процес елементів нових технологій вирощування сільськогосподарських культур та інформаційних технологій, поглиблене вивчення іноземних мов, застосування сучасних інформаційно-комунікативних технологій.

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook