Ніжинський агротехнічний інститут: звіт затвердили, роботу схвалили

7 лютого 2017 року
Ніжинський агротехнічний інститут

7 лютого в Ніжинському агротехнічному інституті відбулися збори трудового колективу, на яких заслухали звіт директора Василя Лукача про діяльність колективу за 2016 рік та основні завдання на рік 2017.

У роботі зборів взяли участь голова Ніжинської районної державної адміністрації В’ячеслав Івашин, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун та директор Ніжинського агротехнічного коледжу Олена Литовченко.

У звіті директор в черговий раз підкреслив, що навчальний заклад зорієнтований на практичну підготовку фахівців, тому задля цього необхідно підвищувати рівень якості освіти, активізувати міжнародну діяльність, що передбачено і комплексною програмою розвитку університету «Голосіївська ініціатива-2020».

Задля нарощення студентського континенту в наступному році вже проводиться ліцензування трьох магістерських програм, ведеться робота над відкриттям нових бакалаврських спеціальностей, втілюються нові форми профорієнтаційної роботи. Важливо активізувати в цьому руслі і ступеневу освіту у системі коледж-інститут-університет.

Позитивним є нарощення кадрового потенціалу інституту. Зокрема збільшилася кількість науково-педагогічних працівників з науковими ступенями, зменшився їх віковий ценз, та необхідно активізувати процес присвоєння вчених звань.

Колектив інститут працює над рядом прикладних наукових тематик, що вже впроваджуються на виробництві та в діяльності інституту. вже зараз 18 ініціативних тем перебуває на реєстрації в УкрІНТЕІ, що покращить наукову складову підготовки магістрів. Необхідно започаткувати викладання дисциплін іноземними мовами, Важливою є співпраця з міжнародними та іноземними підприємствами в ракурсі дуальної системи освіти, що успішно запроваджена в інституті. Створення науково-навчального центру на базі інституту та реалізація інноваційних проектів є викликом для колективу на поточний рік.

В обговоренні взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Василь Кулик, заступник директора з адміністративно-господарської діяльності Андрій Івановський, заступник директора з навчально-виробничої роботи Андрій Дворник, декан факультету економіки, менеджменту та логістики Наталія Царук та голова Студентської ради Андрій Калінін.

Голова Ніжинської районної ради Олег Бузун наголосив на важливості відкриття нової спеціальності в інституті, що дозволить готувати професійні кадри для об’єднаних територіальних громад у зв’язку з реформами децентралізації. Також зазначив, що інститут є провідником у патріотичному, спортивному вихованні молоді регіону і постійним партнером у проведенні заходів і реалізації проектів. Крім того, участь у донорських проектах і грантах, волонтерський рух – яскраві сторінки діяльності інституту.

Голова Ніжинської районної державної адміністрації В’ячеслав Івашин, випускник навчального закладу закликав до подальшої співпраці та подякував колективу за виховання фахівців для підприємств Ніжинського району.

Учасники зборів схвалили звіт директора Василя Лукача і обрали його делегатом на конференцію трудового колективу університету.

 В.Кулик, в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook