У період зимових канікул факультет землевпорядкування нарощує темп профорієнтації, адже на часі ЗНО 2017

4 лютого 2017 року

     Тривалі зимові канікули – це не час для відпочинку науково-педагогічних працівників, а період активізації методичної роботи, проходження стажування на виробництві та проведення профорієнтації. Адже вже відомі особливості ЗНО–2017 і школярі визначаються з подальшим місцем навчання.

     Наприкінці січня науково-педагогічні працівники кафедри геоінформатики і аерокосмічних досліджень Землі Антоніна Москаленко та Олексій Новиков зустрілися з майбутніми випускниками кількох навчальних закладів міста Ніжин Чернігівської області. Вони надали детальну презентацію про умови навчання в університеті, перелік спеціальностей, культурне та спортивне життя студентів НУБіП України. 

     Першою адресою профорієнтаційної роботи в місті Ніжин стала загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2. Учнів одинадцятого класу цікавило, яку навчальну базу мають факультети, чи відбувається в університеті практичне навчання, прозвучали запитання щодо умов проживання в гуртожитках та можливості навчання на військовій кафедрі. Також майбутні випускники задавали питання щодо актуальності підготовки фахівців із землеустрою у випадку запровадження ринку землі.

     Наступною адресою профорієнтаційної роботи стала Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6. Вона знаходиться в одному з найкрасивіших куточків м. Ніжина по вулиці Мигалівська, 15. У цій школі викладачі НУБіП України зустрілись з десятикласниками та відповіли на їхні запитання (у 2016-2017 рр. ця школа не має 11 класу). Учнів цікавила вартість навчання та вартість підготовчих курсів, розклад підготовчих курсів та профільні предмети на вступ, необхідна кількість балів ЗНО. 
     Школярів цікавили питання щодо особливостей та переваг навчання правовим, економічним, комп’ютерним наукам. Звучали запитання про конкурентоздатність випускників НУБіП України при працевлаштуванні.

     На зустрічі школярі розповіли про свої здобутки та уподобання й запитували щодо можливості продовжувати займатися спортом, розвивати свої співочі здібності в університеті. 
     Також викладачі представила можливості підготовки студентів на факультеті землевпорядкування. Окремо акцентовано увагу на підготовчих курсах в університеті для старшокласників.
     Дякуємо за допомогу в організації зустрічі зі школярами директору Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Матях Людмилі Анатоліївні та директору Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Кагітіній Тетяні Василівні.

     Доцент кафедри земельного кадастру Ольга Тихенко та доцент кафедри управління земельними ресурсами Руслан Тихенко зустрілися з учнями випускних класів Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області. Майбутнім абітурієнтам розповіли про напрямки підготовки, особливості вступу та переваги навчання у НУБіП України, який сьогодні динамічно розвивається і входить в топ-10 вишів України.

    Учням одинадцятого класу був представлений презентаційний матеріал у вигляді слайдів та відеоролику про факультет землевпорядкування та роздано інформаційні буклети про умови навчання та вступу до НУБіП України.
     Руслан Вікторович наголосив на тому, що НУБіП України проводить підготовчі курси, особливістю яких є те, що по закінченню випускники курсів можуть отримати до 10 додаткових балів під час вступу на спеціальність «Геодезія та землеустрій». Серед переваг навчання в НУБіП було зосереджено увагу на практичній підготовці студентів. Особливо зацікавили майбутніх абітурієнтів перспективи запропонованого фаху.

     Ольга Володимирівна зазначила, що для поліпшення якості підготовки фахівців, їх працевлаштування і конкурентоспроможності на ринку праці на факультеті землевпорядкування тісно організована співпраця із радою роботодавців, члени якої сприяють працевлаштуванню випускників як в державних, так і в приватних структурах.

     Викладачі вдячні адміністрації школи, зокрема, директору Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Ліщук Ірині Олегівні, яка сприяла організації зустрічі викладачів факультету землевпорядкування з учнями, майбутніми абітурієнтами.

Світлана Кохан,
завідувач кафедри геоінформатики
і аерокосмічних досліджень Землі

Руслан Тихенко,
доцент кафедри 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook