Відвідування музею історії НУБіП України
Історія НУБіП України починається з 1898 року, коли було засновано сільськогосподарський відділ при Київському політехнічному інституті. Отже, наш Університет має понад 125 років історії. В Університеті є свій музей, де зберігаються історичні артефакти та документи.
24 квітня 2025 року студенти першого курсу спеціальностей F2 «Інженерія програмного забезпечення» та F3 «Комп’ютерні науки» факультету інформаційних технологій разом із своїми наставниками Василюк-Зайцевою С.В. та Вайганг Г.О. здійснили пізнавальну екскурсію до цього музею.
Змістовну й натхненну розповідь для студентів провела завідувачка музею – Чумак Тетяна Миколаївна. Під час екскурсії учасники дізналися про понад столітню історію НУБіП, етапи становлення факультетів, внесок видатних випускників та основні віхи в розвитку університету. Особливу увагу було приділено воєнним сторінкам, досягненням у галузях господарства, науки й освіти.
Для того, щоб студенти могли поділитися враженнями від екскурсії, їм була запропонована анкета. Відповіді на питання анкети засвідчили високий рівень зацікавленості студентів. Серед тем, які найбільш запам’яталися, історія заснування університету, воєнні роки та сучасні досягнення. Екскурсовод Тетяна Миколаївна отримала найвищі оцінки за подачу матеріалу.
Зворотний зв'язок від студентів підтвердив високий рівень зацікавленості та позитивні враження від екскурсії. У відгуках учасники зазначали, що захід був "дуже пізнавальним і цікавим", "крутим і незвичним", відзначали "атмосферу екскурсії" та "можливість дізнатися багато нового про історію НУБіП". Більшість студентів підкреслили лаконічність і змістовність розповіді, дякували екскурсоводу за цікаву подачу матеріалу та висловили бажання відвідувати більше подібних заходів у майбутньому.
Захід сприяв зміцненню корпоративної культури, формуванню гордості за університет та мотивації студентів до активної участі в житті академічної спільноти.
Василюк-Зайцева С.В., ст. викладач кафедри комп’ютерних наук,
Вайганг Г.О., доцент кафедри комп’ютерних наук