Від мрії до реальності: Владислав Вахромов мріє вступити на спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура»
Мрії мають величезну силу. Вони мотивують, надихають і наповнюють життя сенсом, допомагаючи долати труднощі та рухатися вперед, незважаючи на перешкоди. Мрія Владислава Вахромова — зберегти водні біоресурси України, охороняти її природні багатства та забезпечити продовольчу безпеку країни високоякісною рибною продукцією. Це прагнення — не лише про особистий професійний розвиток, але й про внесок у майбутнє, де сталість екосистем і добробут наступних поколінь є головними цінностями.
Життя Владислава розпочалося на Черкащині, у мальовничому селі В’язівок. Хоча тут немає надмірної метушні великого міста, саме це тихе місце стало джерелом його перших найважливіших уроків. Батьки та вчителі В’язівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради завжди наголошували на важливості водних ресурсів, адже вони є основою життя. Ці настанови заклали фундамент для майбутнього вибору.
Прагнучи знайти найкращий університет для здобуття освіти, Владислав уважно переглядав на сайтах інформацію про різні заклади вищої освіти. Його вибір зупинився на Національному університеті біоресурсів і природокористування України — одному із лідерів у сфері аграрної освіти.
Ретельно Владислав вивчав можливості, які пропонує університет, і був вражений сучасним підходом до навчання, інноваційними програмами та високим рівнем професіоналізму викладачів. Особливий вплив на його рішення справила Меланія Хижняк. доцент кафедри гідробіології та іхтіології, заслужений науково-педагогічний працівник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Її глибокі знання, любов до своєї справи та вміння надихати стали для Владислава справжнім прикладом.
Участь у Днях відкритих дверей НУБіП України, знайомство з факультетом тваринництва та водних біоресурсів, зокрема спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура» зацікавили його ще більше.
Вражаючим для нього стало відвідати центр «Водних біоресурсів та аквакультури ім. В. М. Кондратюка». Це місце поєднує в собі науку, технології та любов до природи, створюючи ідеальне середовище для навчання і розвитку сучасних фахівців рибної галузі. Використання сучасного обладнання, передових технологій дозволяють ефективно досліджувати, контролювати та вдосконалювати процеси, пов’язані з вирощуванням гідробіоресурсів. Центр — це справжній осередок інновацій, де здобувачі вищої освіти мають можливість опановувати новітні методи роботи з водними екосистемами та отримувати безцінний досвід, центр, який постійно вдосконалюють та збагачують новими приладами та обладнанням європейського рівня.
Різнокольорові риби, екзотичні водні рослини та різноманітні мешканці акваріумів створюють атмосферу, яка зачаровує з першого погляду. Кожен акваріум ретельно спроєктований, аби відтворити природне середовище його мешканців. Це не лише естетичне задоволення, але й нагадування про те, що наскільки важливо піклуватися про гармонію між людиною і природою.
Підготовчі курси, які пропонує НУБіП України, стали важливим етапом на шляху Владислава до його мрії. Програма курсів була детально розроблена для того, щоб надати комплексну підготовку до вступу, ознайомити з вимогами та специфікою навчального процесу, а також сприяти розвитку навичок, які стануть у нагоді в подальшому навчанні.
Завдяки підготовчим курсам Владислав не тільки зміг суттєво покращити свої знання з математики, а й здобув важливий досвід організації самостійної роботи, покращив свою здатність до аналітичного мислення та критичного підходу до задач. Окрім покращення знань, курси також дали можливість Владиславу отримати додаткові бали, що значно підвищить його шанси вступу на бюджетну форму навчання. Це стало ще однією перевагою, яка допомогла йому наблизитися до своєї мети — отримати освіту в найкращому університеті.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися, розвиватися та реалізовувати свої мрії! Спільно з вами ми прагнемо до розвитку, досягнення нових вершин та процвітання України.
Меланія ХИЖНЯК, Аліна МАКАРЕНКО,
доценти кафедри гідробіології та іхтіології