Тісна співпраця лісівників: підприємства, школи та університети

28 квітня 2015 року

     На базі Малинського лісотехнічного коледжу за підтримки Державного агентства лісового і мисливського господарства України, Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та за сприяння ННІ лісового і садово-паркового господарства пройшла зустріч юних лісівників Житомирщини випускників шкіл та коледжів лісового спрямування. Вона зібрала представників 17 шкільних лісництв та 16 державних лісогосподарських підприємств Житомирщини, а також студентів Малинського лісотехнічного коледжу.

     

     Директор коледжу доцент І.Д. Іванюк, вітаючи молодь, підкреслив значимість тісної співпраці лісогосподарських підприємств, шкільних лісництв та профільних навчальних закладів лісівничого спрямування та наголосив на важливості лісівничої освіти у благородній справі примноження лісових багатств нашої Батьківщини.
     Заступник начальника Житомирського управління лісового та мисливського господарства Р.В. Ільїн зазначив, що обов’язок лісівників – вирощувати ліси майбутнього і виховувати підростаюче покоління, патріотів і майбутніх громадян України.

     

     З історією та сьогоденням Малинського лісотехнічного коледжу присутніх познайомила заступник директора з навчальної роботи Л.О. Ковальчук.
Заступник директора ННІ лісового і садово-паркового господарства професор С.Б. Ковалевський розповідав про історію, сьогодення, структуру, перспективи та переваги навчання у НУБіП України. Зокрема, про спеціальності, хід вступної кампанії, особливості цьогорічного вступу тощо.
 

     Учасники зустрічі відвідали музей коледжу та «Музей мандрівника М.М. Миклухо-Маклая».
     А на завершення студенти коледжу влаштували невеличкий концерт.

С.Б. Ковалевський,
професор кафедри дендрології та лісової селекції

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook