Студенти спеціальності «Соціальна робота» успішно розпочали весняний семестр 2023-2024 навчального року

8 лютого 2024 року
 З 05 лютого 2023 року на кафедрі соціальної роботи та реабілітації розпочався другий навчальний семестр у форматі очного навчання. Викладачі розпочали викладання згідно з графіком та розкладом, а студенти повернулися до аудиторій.
  Студенти спеціальності «Соціальна робота» відкрили новий розділ свого навчання, розпочавши весняний семестр. Цей етап, повернення після канікул до освітнього процесу, є ключовим в академічному календарі і завжди супроводжується хвилюючими враженнями, викликами та очікуваннями.
  Але при цьому третьокурсники продовжують пристосовуватися до реалій сучасного світу, у них навчання відбувається у форматі дистанційної освіти. Однією з ключових тенденцій такого навчання є використання інформаційних технологій для полегшення процесу навчання.
  Сподівання та мотивація студентів на початку нового семестру величезні. Багато хто прагне досягти високих результатів у навчанні, розширити свої знання та здійснити нові досягнення. Перед ними відкривається можливість вивчати захоплюючі предмети, займатися дослідницькою роботою та збагачувати свій освітній досвід.
 
  Початок нового навчального семестру – це час нових можливостей, викликів та росту. Студенти відкривають перед собою широкий горизонт можливостей, які вимагають від них не тільки зусиль, але й гнучкості та адаптації до змін в освітньому середовищі. Незважаючи на всі труднощі, початок нового семестру завжди наповнений енергією, визначеним бажанням досягти успіху.
 
Каріна Власенко,
старший викладач
кафедри соціальної роботи та реабілітації
  

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook