Другий день осінньої школи «Юний філолог»
Другий день осінньої школи «Юний філолог»
30 жовтня 2018 року
Триває осіння школа «Юний філолог», яка організована на базі кафедри романо-германських мов і перекладу та англійської філології гуманітарно-педагогічного факультету, продовжується знайомство зі змістом підготовки за спеціальністю «Філологія». Цього року до нашої AlmaMater завітало понад тридцять школярів гімназії №179 Голосіївського району м. Києва, Хотівської та Козаровицької загальноосвітніх шкіл.
В другий день проведення осінньої школи «Юний філолог» абітурієнти мали можливість зануритись в англомовний світ і відвідати інтерактивні заняття з англійської мови. Асистентом кафедри романо-германських мов і перекладу Мазеповою-Корсун Ю. С. був проведений відео-урок «Історія чайної церемонії Великобританії», протягом якого учні змогли поринути в історію чайної традиції Сходу та Заходу, дізнатися більше про виникнення чаю в європейських країнах, зокрема, Великобританії. Завдяки невимушеній атмосфері учні почували себе більш розкуто, ніж в перший день та не боялися ставити питання. Протягом всього заняття діти не лише з захопленням брали участь у роботі, але й показали своє прагнення до навчання.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u138/img-6129f37143196ebd9eb3c90c6500f76e-v_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u138/img-98bc1fb3047bda2697224a45bcdc2d36-v_2.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u138/img-5b61dbf8fecb0b73ed7e0c4129633474-v.jpg)
Не менш жваво відбулося і інтерактивне заняття «Londontourism», проведене асистентом кафедри романо-германських мов і перекладу Барановою Ю. В. Учні переглянули відео про визначні місця Лондона та назви популярних англійських брендів, прослухали діалог для поповнення словникового запасу на тему подорожування. Перегляд тематичного відео супроводжувався вправами, в ході виконання яких учні продемонстрували неабиякі знання в культурології Великобританії.
Юні філологи з неприхованим ентузіазмом брали участь у запропонованих видах діяльності та отримали незабутні враження і безліч позитивних емоцій.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u138/0-02-05-4d0f2dd3e39162bcad3ce0b7c3438f2cb54191a0267f86e1f3995ac7e73d6f1c_full.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u138/img_20181030_120618.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u138/img_20181030_122229.jpg)
Після інтерактивних занять з англійської мови школярі були запрошені на екскурсію до кафедри військової підготовки університету. Кафедра має потужну навчально-матеріальну базу для підготовки офіцерів запасу Збройних Сил України. Професор кафедри військової підготовки Коваленко С. Д. ознайомив учнів з комп’ютерним класом, аудиторіями тактичної, вогневої та технічної підготовки.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u138/0-02-05-708dd5a439c930414b5d6419b8096ba296dd55e40cb5a9152c931456d748870e_full.jpg)
Школярі в електронному тирі стріляти з автомата та пістолета. Юнаки та дівчата показали гарні результати. Результат у стрільбі дівчат були кращі, ніж у хлопців.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u138/0-02-05-dc39daabc152c81cd4e8ffe97483961f5cbe44bc5d333630aa29c2f94d51f0e8_full.jpg)
Абітурієнти дізналися багато нової інформації про підготовку офіцерів запасу Збройних Сил України та висловили вдячність за змістовну екскурсію керівництву військової кафедри.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u138/img_20181030_135407.jpg)
Так пройшов другий день осінньої школи «Юний філолог», насичений новою інформацією і наповнений незабутніми враженнями.
Сиротін О.С., старший викладач
кафедри романо-германських мов і перекладу,
Баранова Ю.В., асистент кафедри
романо-германських мов та перекладу,
Мазепова-Корсун Ю.С., асистент кафедри
романо-германських мов і перекладу,
Мишак О. О., модератор школи«Юний філолог»