Мережею ветеринарних клінік "Зоолюкс" проведено ще одну конференцію для студентів факультету ветеринарної медицини НУБіП України

1 листопада 2023, 16:05
ФВМ НУБіП України

 В недіцлю, 29 жовтня 2023 року, наші видатні анестезіологи мережі ветеринарних клінік "Зоолюкс" провели благодійну конференцію для студентів ветеринарного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України). Під час заходу було обговорено основні принципи забезпечення якісного анестезіологічного управління, а також методи розпізнавання болю та особливості проведення епідуральної анестезії.

   Найважливіше, всі зібрані кошти від цієї конференції, а також від подібної події, яка відбулася 29 вересня 2023 року і була присвячена веденню пацієнтів з травмами, скеровані на підтримку Збройних сил України. Зараз, коли наша країна потребує єдності та підтримки, це важлива ініціатива, яка сприяє поліпшенню стану справ у сфері оборони. 

 

   Ми хочемо щиро подякувати Факультет ветеринарної медицини НУБіП України за підтримку та допомогу в організації цих конференцій. За два заходи було зібрано 20 000 грн, які безпосередньо спрямовані на допомогу Збройним силам України.

   Дякуємо всім, хто взяв участь у цих конференціях і вніс свій внесок у допомогу нашій країні. Ваша підтримка має велике значення!
   Також вдячні за організацію: Ветсемінар : Vetseminar.org

Слава Україні!

 ФВМ НУБіП України

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook