Курс-інтенсив з дисципліни «Зовнішня політика та дипломатія України» із магістрами-міжнародниками базова бакалаврська освіта яких не є міжнародні відносини

22 вересня 2023 року

21 вересня для студентів магістратури денної форми 1 року навчання спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», які мають попередню неспоріднену та суміжну спеціальність за базовою та повною вищою освітою до обраної спеціальності, були прочитані лекції з дисципліни «Зовнішня політика та дипломатія України». Лекції прочитала професор кафедри міжнародних відносин і суспільних наук О.М. Любовець.
Студентам роз’яснили, що основною метою дисципліни є формування у здобувачів вищої освіти уявлення про процес становлення й основний зміст зовнішньої політики України в історичній ретроспективі та на сучасному етапі. О.М. Любовець у стислій формі виклала основні особливості зовнішньої політики та дипломатії українських земель в різні історичні періоди. Основна увага лектора була зосереджена на аналізі концептуальних засад зовнішньої політики сучасної Української Держави та характеру її взаємовідносин зі світовим співтовариством і окремими його суб’єктами. Предметом обговорення стали й тенденції змін становища України в системі міжнародних відносин в умовах російської військової агресії.
Виклад матеріалу доповнювався презентацією.

          

 

 

Олена Любовець,
професор кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook