В Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся випуск лікарів ветеринарної медицини

26 червня 2023 року

   23 червня 2023 року на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів випускникам спеціальностей 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

   В Університеті вручення дипломів магістрам – визначна подія, адже це остаточне підведення підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної праці. Роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрам – лікарям ветеринарної медицини вручили заповітні дипломи.

 

 

   Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

 

 

   З вітальним словом до випускників і їх батьків, звернувся ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко, який сердечно привітав їх із завершенням навчання і наголосив, що вони є фахівцями, які забезпечує здоров’я тварин та оберігають людство. Він наголосив, що цей навчальний рік, незважаючи на війну, був для університету і нашої країни не простим, але ми змогли успішно його завершити. Побажав випускникам успіхів у подальшій роботі та активно працювати над досягненням своє мрії і надалі розвиватися як висококваліфіковані лікарі ветеринарної медицини. Не забувати про рідну alma mater, високо носити звання випускника НУБіП України. Всім присутнім ректор побажав міцного здоров’я, мирного неба та нашої найшвидшої перемоги.

 

   На посвяті було вшановано хвилиною мовчання загиблих випускників факультету внаслідок нападу росії на Україну.

 

   Щирі слова привітання пролунали від декана факультету ветеринарної медицини, академіка НААН України Миколи Цвіліховського. Він привітав випускників з початком нового етапу їх життя, побажав успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації планів і задумів. Наголосив, що сьогодні перед випускниками відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, а диплом випускника факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України стане не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини лікарів ветеринарної медицини.

 

   До привітань приєдналися гаранти освітніх програм Наталія Грушанська і Лариса Шевченко, директор НДІ здоров’я тварин Сергій Голопура та присутні викладачі.

 

   Також, привітала всіх студентів із завершенням навчання провідний менеджер з розвитку ВЕТ напрямку компанії ТОВ Барбус Олена Цвіліховська. Побажала успіхів у майбутній професійній діяльності і найкращим студентам курсу від компанії Барбус презентувала подарунки.

 

 

 

 

   Зворушливими були привітання наставника випускників, доцента Олександра Мартинюка, який побажав щасливої долі, не зупинятися на першому етапі в професійному житті та підкорювати нові вершини.

   Від випускників зі словами вдячності виступила Ольга Красновид, яка подякувала ректорату і деканату за організацію на високому рівні освітнього процесу в цей не простий час для нашої країни та професорсько-викладацькому складу за надані знання та практичні уміння.

   Кращих випускників за активну участь у громадському житті факультету було відзначено подяками, грамотами та подарунками.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Ще раз вітаємо всіх випускників «МАГІСТРІВ-2023» з цією знаменною подією у їхньому житті, бажаємо всім благополуччя, сімейного щастя, міцного здоров’я, мирного неба та успіхів у роботі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слава факультету!
Слава Університету!
Слава Україні!

 

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук,
заступники декана

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook