НУБіП України розкриває нові перспективи для студентів Ірпінського фахового коледжу

28 квітня 2023 року

     28 квітня 2023 року представники факультету аграрного менеджменту НУБіП України відвідали Ірпінський фаховий коледж за підтримки його директора Дмитра Костюка з метою поглиблення співпраці та розвитку партнерства.

     До коледжу завітали науково-педагогічні працівники факультету: Лариса Карпенко, заступник декана факультету аграрного менеджменту, к.е.н., доцент кафедри маркетингу і міжнародної торгівлі, Віталій Луцяк, д.е.н., професор кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності, Микола Талавиря, завідувач кафедри економічної теорії, д.е.н, професор, Віталій Гаврилюк, к.е.н., доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, які зустрілися зі студентами 3-го курсу спеціальності «Маркетинг» та викладачами циклової комісії маркетингу, торгівлі та харчових технологій. 

     Циклова комісія маркетингу, торгівлі та харчових технологій Ірпінського фахового коледжу протягом багатьох років підтримує партнерські зв'язки з факультетом аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України з метою підвищення якості освіти та забезпечення студентів новими знаннями та практичним досвідом, необхідними для їхнього майбутнього кар'єрного успіху.

     Гості, поспілкувавшись зі студентами, продемонстрували переваги отримання освітнього ступеня бакалавра в НУБіП України, а також розповіли про спеціальності, які є актуальними, сучасними та затребуваними на ринку праці. 

 

     Представники факультету, зазначили, що навчання в базовому університеті є унікальною можливістю для студентів, оскільки навчальні плани адаптовані до міжнародних стандартів, що забезпечує високу якість знань. Більше того, НУБіП України пропонує можливість отримати подвійний диплом та пройти виробниче стажування за кордоном, що дає додаткові переваги для майбутньої кар'єри. Учасники заходу змогли взяти участь у цікавих ігрових форматах, що дозволило їм перевірити свої знання в області економіки. 

 

     Представники НУБіП України підкреслили важливість співпраці між університетом і коледжем для підготовки майбутніх фахівців для бізнесу в Україні. Обмін досвідом сприятиме формуванню висококваліфікованих кадрів, які зможуть ефективно впроваджувати нові технології та підходи в економічному секторі. 

      На завершення візиту для делегації з НУБіП було проведено екскурсію коледжем. Гості отримали можливість побачити матеріально-технічну базу закладу, оглянути аудиторії та лабораторії. 

 

     У ході екскурсії Дмитро Андрійович розповів про роботу у напрямку покращення якості освітнього процесу та повідомив про те, як коледж долає наслідки збройної агресії російської федерації та забезпечує безпеку учасників освітнього процесу. 

 

     У результаті зустрічі було досягнуто згоди щодо подальшого розвитку співпраці між факультетом аграрного менеджменту НУБіП України та Ірпінським фаховим коледжем, зокрема щодо циклу гостьових лекцій, майстер-класів, організації спільних науково-дослідних проєктів.

Андрій Сиротенко,

викладач фахових дисциплін

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook