ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ НА ФАКУЛЬТЕТІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

26 квітня 2023 року
НДІ здоров’я тварин

   21 квітня 2023 року під керівництвом доктора ветеринарних наук, професора, директора Науково-дослідного інституту здоров’я тварин Голопури Сергія Івановича, відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України в змішаному форматі (онлайн та офлайн).

   На всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт від всіх кафедр факультету ветеринарної медицини виступили гуртківці, де було представлено від однієї до двох робіт з гуртка. Всі 29 гуртків доповіли, щодо наукової діяльності протягом останнього року, де представили у презентаційному форматі результати власних наукових досліджень.

   Конкурс відбувся згідно з розпорядженням №5 від 14 березня 2023 року про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2022-2023 навчальному році. На виконання наказу ректора НУБіП України №201 від 13.03.2023 року «Про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022-2023 навчальному році» на підставі відповідного листа державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» від 30.01.2023 року №21/08-118 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022-2023 навчальному році».

   Від кожного студентського наукового гуртка факультету ветеринарної медицини було подано наукові роботи, щодо наукової діяльності, щоб брати участь у першому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, тобто для конкурсу, на базі факультету ветеринарної медицини.

   Роботи оформлялись згідно з положенням №3 «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт» Міністерство освіти і науки України, де відповідальність була покладена на завідувачів кафедри та керівників наукових гуртків.

   Електронні варіанти конкурсних наукових робіт надсилались заступнику директора Науково-дослідного інституту здоров’я тварин (НДІ) з питань студентської наукової роботи, кандидату ветеринарних наук, доцента Бокотька Романа Романовича, для подальшої перевірки комісією наукових робіт студентських гуртків факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України.

   Для відбору кращих робіт Всеукраїнського конкурсу наукових робіт була створена комісія у складі:

   головаГолопура С. І., доктор ветеринарних наук, професор, директор НДІ здоров’я тварин;
   члени комісії:

 • - Деркач С. С., кандидат ветеринарних наук, доцент, заступник декана факультету ветеринарної медицини;
 • - Іщенко В. Д., кандидат ветеринарних наук, доцент, завідувач кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії;
 • - Жук Ю. В., кандидат ветеринарних наук, доцент, заступник декана факультету ветеринарної медицини;
 • - Карповський В. І., доктор ветеринарних наук, професор кафедри біохімії і фізіології імені М. Ф. Гулого;
 • - Секретар комісії – доцент, кандидат наук, заступник директора Науково-дослідного інституту здоров’я тварин з питань студентської наукової роботи (НДІ) Бокотько Р. Р.

   Конкурсна комісія в режимі онлайн та офлайн провела розгляд поданих робіт та заслухала представлені роботи в презентаційному вигляді, яка розпочалась о 13:15 і тривала до 16:50 годин, де комісія відібрала кращі роботи.
   Студенти під час представлення презентаційних наукових робіт давали чіткі, лаконічні, зрозумілі відповіді щодо методики дослідження, об’єкту дослідження та предмету дослідження.

   Даний захід подарував студентам гуртківцям неоцінений досвід, практичні навички ораторства та здобутки нових наукових знань, які вони отримали під час наукової роботи на кафедрах факультету ветеринарної медицини в науковому гуртку під керівництвом своїх наукових керівників.

   Далі комісія визначала здобутки гуртківців факультету ветеринарної медицини на основі інформації про діяльність, представленої на вебсторінках та презентацій про діяльність та здобутки за 2022/2023 навчальний рік, розміщених на вебсторінках студентських наукових гуртків.

Визначення кращого студентського наукового гуртка від навчально-наукового інституту, факультету було проведено на основі наступних критеріїв:

 1. Інформаційне та змістовне наповнення вебсторінки (до 15 балів);
 2. Публікаційна активність студентів (до 15 балів);
 3. Участь у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей МОН України у 2020/2021 навчальному році (І місце – 10 балів; ІІ місце – 7 балів; ІІІ місце – 5 балів). Сумуються бали за кожне призове місце;
 4. Участь у всеукраїнських та міжнародних наукових заходах (проєкти, конкурси, конференції та ін.), (до 15 балів);
 5. Результативні показники проведених інших видів діяльності (соціальної, міжнародної, культурно-просвітницької та ін.) протягом навчального року (до 10 балів);
 6. Стратегія розвитку студентського наукового гуртка (до 10 балів).

Вітаємо переможців першого туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на факультеті ветеринарної медицини:

211 ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА

   1 МІСЦЕ: Білокур Діана Сергіївна, науковий керівник: Грищенко Вікторія Анатоліївна. Науковий гурток: «Ветеринарна клінічна біохімія» на тему: «Загальна реакція організму собак за різної інтенсивності бабезіозної інвазії», кафедра біохімії і фізіології тварин імені академіка М. Ф. Гулого.
   2 МІСЦЕ: Дубєнок Валерія Дмитрівна, науковий керівник: Палюх Тетяна Анатоліївна. Науковий гурток: «Внутрішні хвороби тварин» на тему: «Лікування цукрового діабету у котів», кафедра терапії і клінічної діагностики.
   3 МІСЦЕ: Тарасюк Яна Русланівна, науковий керівник: Козловська Ганна Володимирівна. Науковий гурток: «Санітарна і харчова мікробіологія» на тему: «Бактеріологічне дослідження тривалості виживання кишкової палички у питній воді», кафедра епізоотології, мікробіології і вірусології.

212 ВЕТЕРИНАРНА ГІГІЄНА, САНІТАРІЯ І ЕКСПЕРТИЗА

   1 МІСЦЕ: Давиденко Альона Олександрівна, науковий керівник: Галабурда Марія Алімівна. Науковий гурток: «Інновації та дорадництво у ветеринарно-санітарній експертизі харчових продуктів і кормів» на тему: «Харчова поведінка, як соціальний аспект запровадження сталої системи безпечності харчових продуктів та громадського здоров’я» кафедра ветеринарної гігієни імені професора А. К. Скороходька
   2 МІСЦЕ: Федишин Петро Михайлович, науковий керівник: Калачнюк Лілія Григорівна. Науковий гурток: «Вивчення молекулярно-біологічних механізмів регуляції обміну речовин із поглибленим студіюванням англійської біохімічної термінології» на тему: «Лабораторна оцінка характеристик біологічно активних препаратів з протизапальними властивостями на прикладі бетаїну» кафедра біохімії і фізіології тварин імені академіка М. Ф. Гулого.
   3 МІСЦЕ: Афоніна Анна Олексіївна, науковий керівник: Таран Тетяна Володимирівна. Науковий гурток: «Інновації та дорадництво у ветеринарно-санітарній експертизі харчових продуктів і кормів» на тему: «Вплив деяких пробіотиків на гематологічні та біохімічні показники лабораторних щурів» кафедра ветеринарної гігієни імені професора А. К. Скороходька.

СЛАВА УКРАЇНІ !!!
ГЕРОЯМ СЛАВА !!!
СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ !!!

Заступник директора Науково-дослідного інституту
здоров’я тварин з питань студентської
наукової роботи Роман Бокотько

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook