Удосконалення фінансової грамотності в межах Global Money Week

24 березня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

З 20 березня по 2 квітня проходить щорічна міжнародна освітня кампанія Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей). Її метою є розвиток фінансової свідомості молодого покоління, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.

Фінансова грамотність – це багаж знань і навичок, які формують правильне ставлення до особистих грошей і дозволяють людині приймати ефективні рішення.

У рамках відзначення Global Money Week 2023 та в межах вивчення вибіркової дисципліни «Фінансова грамотність» здобувачі вищої освіти підготували презентації та доповіді про інструменти та шлях досягнення успіху компаніями-гігантами, які завдяки блискучим бізнес-ідеям та інноваційним продуктам зробили своїх засновників доларовими мільярдерами.

СЕРДЮК Владислава (гр. БА191): Бернар Арно - французький бізнесмен, найбагатша людина на планеті, один із найбагатших людей Європи за версією журналу «Forbes» 2018 року, власник Louis Vuitton.

МАРТИНОВ Максим (гр. БЕ212ск): Феруччі Ламборгіні – засновник фірми Lamborghini.

КІЗІМ Анастасія (гр. БАгр202ск): Рід Гастінгс - американський підприємець та меценат, співзасновник, голова та генеральний директор компанії Netflix.

РАГУЛІН Роман (гр. БО191): Гейб Логан Ньюелл - співзасновник і виконавчий директор ігрової студії та цифрового дистриб'ютора Valve Corporation

ДОВГАЛЬ Любов (гр. БАгр202ск): Джефф Безос - американський підприємець, засновник інтернет-магазину Amazon.com (1994) та аерокосмічної компанії Blue Origin, комерційний астронавт. Найбагатша людина світу у 2018-2021 роках за версією агентства Bloomberg.

СОЛОВЕЙ Микита (гр. БЕ212ск): Воррен Баффет - американський підприємець, один з найбільших та найвідоміших у світі інвесторів.

НЕЩЕРЕТ Людмила (гр. БО191): Рей Крок - один з найвідоміших американських підприємців, засновник компанії McDonald’s, мережі ресторанів швидкого харчування.

КРОКОВНА Оксана (гр. БО191): Соічіро Хонда - японський інженер та підприємець. У 1948 році заснував компанію Honda, яку зробив великою транснаціональною корпорацією.

Активну участь у заході взяли також УЛЯНЧЕНКО Богдан (гр. БЕ191) та БАРАБАШ Владислав (гр. БМ202ск).

Досвід, особисті й професійні якості відомих особистостей у сфері фінансової грамотності стали основою сотень книжок на тему, як досягти процвітання в бізнесі.

Схильність орієнтуватися на переможців – запорука успіху!!!

Інна Дворник, к.е.н., завідувач кафедри
менеджменту та аграрної економіки

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook