Розпочато прийом заявок на конкурс проєктів прикладних наукових досліджень

13 травня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

МОН оголошує конкурсний відбір проєктів прикладних досліджень із розроблення наукових засад створення та підтримки Національного порталу міжнародного науково-технічного співробітництва.

У Конкурсі можуть брати участь наукові установи, що належать до сфери управління МОН. Відбір проєктів буде здійснюватися за результатами наукової та науково-технічної експертизи, а виконання відібраних досліджень за кошти державного бюджету розпочнеться вже цьогоріч.

Заявки приймаються до 17:00 7 червня 2022 року.

Пропонуємо перейти за активними посиланнями для ознайомлення з повним текстом оголошенняінструкцією щодо заповнення заявки, формою заявки та загальними вимогами.

Більше інформації про конкурс за телефонами та електронними адресами:

Довідково
Національний портал міжнародного науково-технічного співробітництва сприяє зростанню кількості українських проєктів у програмах міжнародного співробітництва через інформування українських вчених, інноваторів і підприємців про рамкові програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», «Євратом», а також інші програми міжнародного наукового та інноваційного співробітництва.

Нагадаємо, ЄС відкриває нові програми для українських студентів і науковців.

 
 
 
 

 
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook