Перемога студентської збірної НУБіП України з футболу у груповому етапі чемпіонату м. Києва серед ЗВО

21 жовтня 2022 року
   Нарешті, після тривалої перерви продовжилися ігри чемпіонату міста Києва з футболу серед ЗВО. Студентська збірна НУБіП України 20 жовтня приймала на власному стадіоні збірну КПІ ім. Ігоря Сікорського.
   Цього року наша збірна поповнилася здібними гравцями, що вступили на навчання до НУБіП України на перший курс. Але, на жаль, основний воротар збірної Ростислав СИДОРЕНКО (гуманітарно-педагогічний факультет, спеціальність «Фізична культура і спорт») гравець другої ліги чемпіонату України з футболу з поважних причин не зміг бути присутнім на матчі. Його у воротах замінив досвідчений польовий гравець команди Назарій МАНУКОВ (гуманітарно-педагогічний факультет, спеціальність «Фізична культура і спорт»).
   Матч розпочався досить агресивно з обох боків. Після тривалої перерви відчувалася жага до гри і бойовий настрій обох команд. Нашу збірну прийшли підтримати багато вболівальників, дякуючи студентському активу університету, які своїми палкими оплесками і гучними гаслами надихали наших гравців на перемогу.
 
   Футболісти обох команд застосували тактику нападу, намагаючись швидко забити гол. На жаль, такі дії зіграли на користь наших суперників, і першою відзначилася у воротах команда КПІ. Наші хлопці довго підбирали ключ до суперника, адже більше уваги приділяли захисту власних воріт, але врешті-решт віднайшли результативну тактику і наприкінці першого тайму зрівняли рахунок.
   Після короткого відпочинку, отримавши настанови тренера і підбадьорені вболівальниками, наші гравці додали у швидкості та ще більшої агресивної гри на флангах і тричі відзначилися у воротах суперника.
   Матч завершився з рахунком 4:1 на користь збірної НУБіП України. Голи забили: Антон РОСС, Денис БОНДАР, Євген МЕЛЬНИЧУК (гуманітарно-педагогічний факультет, спеціальність «Фізична культура і спорт»). І хотілося б відзначити дуже вдалі дії першокурсника Дмитра ТЮПИ (агробіологічний факультет), який забив четвертий гол.
 

Вітаємо нашу збірну з футболу з вдалим виступом і чекаємо вболівальників на наступних матчах!

 
 
Микола КОСТЕНКО,
завідувач кафедри фізичного виховання
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook