ВІДБУЛИСЬ ЧЕРГОВІ ЗБОРИ 6 ГРУПИ 1 КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ НУБіП УКРАЇНИ

18 жовтня 2022 року
Хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка

   18 жовтня 2022 р. відбулись чергові збори виховної години 1 курсу 6 групи факультету ветеринарної медицини, які знаходяться на очному навчанні. На засіданні розглянуто питання щодо явки студентів на очні заняття, місця їх перебування та ряд важливих питань, які стосуються життєдіяльності групи в цілому.

   Обговорили про велику відповідальність кожного студента перед ввіреними їм студентським життям. Наставник наголосив, що зараз на очному навчанні потрібно максимально здобувати знання зі спеціалізованих предметів, які стосуються вищої освіти першого курсу, і яким потрібно максимум приділити уваги.
   Староста має тримати під контролем перебіг навчання та відвідуваність кожного студента та повідомляти про причину відсутності студента на парі куратору групі. Дотримуватися в корпусі правил поводження під час воєнного стану та усіх рекомендацій щодо протидії поширенню вірусу COVID-19.

   Наголосив на проведенні виховних годин (щопонеділка, третя пара), які повинні бути спрямовані на культурно-патріотичне виховання здобувачів, формування у них громадянської та професійної свідомості, а також здобутком нових знань. Також зупинився на відвідувані занять студентів. Закликав стати студентів своєї групи справжніми друзями для куратора, постійно спілкуватися і тримати зв'язок, за потреби підтримати один одного морально та допомагати у скрутній ситуації.
   Староста Скопець Єлизавета Олександрівна детально доповіла про стан виконання графіку освітнього процесу здобувачами групи, місця їх перебування (проживання) та загальну обстановку в групі.
   На завершення засідання, наставник групи Роман Бокотько закликав старосту 6 групи 1 курсу повною мірою володіти ситуацією по групі, підтримувати постійний зв’язок з куратором групи, допомагати один одному та побажав усім міцного здоров’я, мирного неба над головою та якнайшвидшої перемоги над окупантами.

Слава Україні!

Староста групи:
Скопець Єлизавета
Заступник старости:
Бойченко Марія
Профком групи:
Костюк Назарій
Наставник групи:
Роман Бокотько

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook