Відкриті лекції осіннього семестру кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну

8 жовтня 2022 року
Киів, НУБіП України

    З початку нового навчального семестру викладачі кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну провели низку відкритих лекцій для студентів ОС «Бакалавр» спеціальності 206 «Садово-паркове господарство», які навчаються за дистанційною та очною формами навчання. Для проведення лекцій в дистанційному форматі викладачі використовують різні платформи, зокрема: Google Meet, Zoom та Cisco Webex.
    Перша відкрита онлайн-лекція відбулася 7 вересня 2022 р. на платформі Google Meet із дисципліни «Основи містобудування» для студентів 2-го курсу, яку проводила доцент кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну, к.с.-г.н. Олеся Піхало. Тема лекції «Містобудування сьогодні і завтра». Студенти ознайомилися з містобудуванням різних історичних епох, дізналися про вплив утопічних ідей на розвиток містобудівних теорій, вивчили принципи розпланування фабричних міст та міст-садів.

    На платформі Zoom 19 вересня 2022 року відбулась відкрита лекція доцента кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну, к.с.-г.н. Анжели Дзиби з дисципліни «Квітникарство» для студентів денної форми 2-го курсу скороченого терміну навчання. Тема лекції: «Колір, пропорції числові співвідношення у квітниках». На лекції розглянуто питання: дія кольору на людину; види гармонії кольорів; поняття контрасту; закони і види художньої композиції та числові співвідношення у квітниках.