Першокурсники про Боярський фаховий коледж

26 вересня 2022 року
   Коридори Боярського фахового коледжу знову наповнилися студентськими голосами. Групи першого курсу КН-22/1, КН-22/2, МД-22, А-22, незважаючи на воєнний стан, раді зустрітися з одногрупниками та викладачами. І тому вони охоче поділилися враженнями про початок навчального процесу.
 
   «Ще рік тому я мріяла про навчання в Боярському фаховому коледжі. Але війна усе змінила: сталося не так, як би хотілося. Перше вересня минуло в дистанційному форматі. Зараз навчання очно. Мені дуже подобається навчатися в коледжі. Це ж так цікаво! Усе нове і ще не вивчене. Мені сподобалася їдальня, там надзвичайно смачно готують. Усі викладачі привітні. Коли їхала на навчання, дуже хвилювалася. Але після першої пари заспокоїлася.
   Дуже гарний гуртожиток, умови чудові. Саме в ньому зустріла свою першу повітряну тривогу. Але страх минув, коли до укриття прийшли й викладачі, адже ми не самі. Загалом мені все подобається, якби можна було б, то із задоволенням продовжувала очне навчання». (Гацко Марія, група А-22)
 
   «Коли я вперше приїхав у Боярський ФК мене вразило те, що він знаходиться у лісі, тому завжди є свіже повітря. У перший день навчання я познайомився із викладачами, які мені сподобались. Вони доступно викладають навчальний матеріал. А також хотілося б відмітити гарний колектив, з ними приємно вчитися. Окрім того, мені сподобалась їдальня. А магазин – взагалі рай.
   Окрім всього, хотілося б ще сказати про Тетяну Сергіївну. Мені дуже сподобалося те, як вона викладає матеріал.
 У цілому мені дуже сподобався Боярський фаховий коледж. (Третяк Валентин, група КН-22/2)
 
   «Оскільки я навчаюсь тут не так довго, то не дуже добре знаю коледж. Але за ці дні мене вразило те, який підхід у викладачів до студентів. Вони вміють цікаво пояснити тему, не сварять за помилки, а ще можна вільно висловлювати думку, і тебе зрозуміють». (Іванченко Марія, група МД-22)
 
   «Як тільки я переступив поріг Боярського фахового коледжу, мені усе у ньому сподобалося. Коли я пішов на першу пару, я ще більше був здивований тим, як добре та продумано підготовлений навчальний заклад до надзвичайних ситуацій. Ще більше мене вразила промова директора коледжу, надзвичайно цікаво було слухати. Перше враження від кабінетів теж було позитивним. Найбільше сподобався кабінет технологій. Також мені сподобалися викладачі, вони дуже добре розповідають на заняттях. Гуртожиток, в якому я мешкаю, теж добре облаштований, там є все необхідне для проживання. Почуваю себе комфортно та затишно. Також подобається персонал у гуртожитку: працівники доброзичливі, привітні та усе пояснять, якщо виникають питання.
   Отже, мені усе подобається у коледжі та в гуртожитку. Всім рекомендую Боярський фаховий коледж». (Ступак Артем, група КН-22/2)
 
   «Мені дуже сподобався Боярський фаховий коледж. У ньому добрі викладачі, чудовий ремонт, гарно озеленена територія і свіже повітря. Також надзвичайно сподобалася сімейна атмосфера коледжу і те, як нам подають інформацію викладачі. Я сподіваюся, що проведений тут час перетвориться на чудові спогади». (Кульчіцький Тимофій, група КН-22/1) 
   Звісно, надзвичайно радісно з того, що студентам подобається наш коледж, територія, їдальня та гуртожиток. Хочеться вірити, що скоро ми всі повернемося до звичної форми навчання, над нами буде мирне небо, і в найближчий час Україна здобуде перемогу!
   Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям слава!
 

Викладачі гуманітарних дисциплін 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook