Викладачі НУБіП України взяли участь і літній школі проекту DAAD та УПН Вайєнштефан-Тріздорф

17 вересня 2022 року
  У рамках нового міжнародного проекту DAAD «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху під час кризи (2022)» організовано другий етап літньої онлайн-школи «Підвищення цифрових компетенцій у віртуальній освіті: виклики під час кризи», який об’єднав викладачів та аспірантів з 6 українських університетів з різних куточків України: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Сумський національний аграрний університет, Миколаївський національний аграрний університет, Полтавський державний аграрний університет, Вінницький національний аграрний університет, Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне).

   Шість лекторів протягом шести днів провели інтенсивні тренінги, за результатом яких молоді викладачі зможуть продемонструвати майстер-класи з використанням вивчених методик викладання та застосуванням діджитальних інструментів. Від НУБіП до команди лекторів долучились Тетяна Волошина та Валентина Корольчук.

   Тематика літньої школи: створення відеоконтенту для викладання та навчання за допомогою програмного забезпечення Camtasia; проведення та фасилітація онлайн-лекцій з використанням диджитальних інструментів; практичне використання найкращих інструментів і функцій Zoom; проектування та створення цифрового контенту, вирішення проблем та інновацій в освітній діяльності з використанням хмарних сервісів; проектування середовища для організації віртуального навчання на базі Microsoft Teams, інтеграція зовнішніх додатків залежно від виду діяльності.

Олександр Лабенко

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook