Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Ковалевський про підсумки вступу на бакалаврат: подано понад 11 тисяч заяв

25 серпня 2022 року
   Закінчився прийом документів на бакалаврат від випускників шкіл і коледжів. Про перебіг вступної кампанії в умовах воєнного стану і її перші результати ми поспілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії Сергієм Ковалевським.

  • Зрозуміло, що цього року вступна кампанія проходила в надзвичайних умовах: воєнний стан, частина вступників вимушено знаходяться за кордоном, частина – на окупованих чи особливо небезпечних територіях. І це не могло не накласти свій відбиток на її перебіг…

— Так. Для початку, цьогоріч вона розпочалася пізніше - прийом документів від випускників шкіл і коледжів, які хочуть здобути освітній ступень «Бакалавр», стартував аж 29 липня і закінчився 23 серпня. І дійсно чимало вступників через війну вимушено опинилися за кордоном, або проживають на особливо небезпечній території. Але ми прийняли документи у всіх бажаючих. Для цього ввели додаткову опцію: можливість надіслати документи електронною поштою, попередньо підписавши їх електронним підписом.

  • Давайте тоді перейдемо безпосередньо до результатів.

— До приймальної комісії НУБіП було подано понад 11 тисяч заяв. Це, звісно, менше, ніж минулого року, коли ми прийняли їх майже 17 тисяч. Але непоганий показник для університету країни, котра воює. Найбільшою популярністю у вступників-2022 користуються спеціальності «Ветеринарна медицина», «Агрономія», «Інженерія програмного забезпечення», «Право», «Психологія», «Філологія», «Кібербезпека» і «Менеджмент». І ще одна приємність - першим пріоритетом маємо таку саму кількість заяв, як і минулого року. Аналогічна минулорічним кількість вступників на базі дипломів молодшого спеціаліста. А от щодо магістратури, то тільки за перші дні подачі документів до приймальної комісії надійшла така кількість заяв, як за всю минулорічну кампанію. 

 

   Разом з тим, нагадаємо, що вступна кампанія 2022 триває ще до 15 вересня: у приймальній комісії НУБіП чекають на бажаючих навчатися в магістратурі.

Ірина Кушніренко
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook