Завершення навчального року у полі зору старостату факультету ветеринарної медицини

18 червня 2022 року
ФВМ НУБіП України

   17 червня відбулось онлайн-засідання деканату факультету ветеринарної медицини зі старостами академічних груп 1-5 курсів. Метою зустрічі було обговорення завершення навчального року і ліквідація заборгованості, стану нарахування додаткових балів у другому семестрі 2021-2022 н.р. та сплата коштів за навчання і проживання.

   У вступному слові декан факультету Микола Цвіліховський ознайомив здобувачів вищої освіти із ситуацією і подіями, які відбулися на факультеті ветеринарної медицини. Зокрема тричі проведено Дні відкритих дверей. Цілодобово працює клінічний центр факультету "Ветмедсервіс", що надає допомогу тваринам. Продовжується підготовка кафедр до нового навчального року, активно здійснюються роботи в корпусі №12 та гуртожитку №6. Регулярно проводяться засідання експертних комісій із розгляду навчально-методичної і наукової літератури, а також засідання навчально-методичної комісії факультету, НДІ здоров’я тварин та наукової ради. Викладачі, співробітники і студенти продовжують допомагати постраждалим внаслідок війни та Збройним Силам України.

   Декан закликав здобувачів вищої освіти підтримувати постійний зв’язок і допомагати один одному та з усією відповідальністю підійти до завершення навчального року.

   Заступник декана Сергій Деркач акцентував увагу здобувачів вищої освіти на результатах літньої екзаменаційної сесії та ліквідації заборгованості.

   Заступник декана Юрій Жук зосередив увагу на проходженні навчальної практики та оплаті коштів за навчання на наступний навчальний рік.

   Заступник декана Тарас Савчук проінформував щодо нарахування додаткових балів у 2 семестрі 2021-2022 н.р. та акцентував увагу здобувачів вищої освіти на поселені і оплаті за проживання в гуртожитку на наступний навчальний рік.

   Старости академічних груп доповіли про готовність до ліквідації заборгованості здобувачів вищої освіти за навчання, акцентували увагу на проблемах, які виникали впродовж складання заліково-екземенаційної сесії та отримали чіткі, лаконічні і аргументовані відповіді на поставленні питання.

 

 

 

 

 

   На завершення декан факультету Микола Цвіліховський побажав усім міцного здоров’я, мирного неба над головою.

Слава Україні!

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук,
заступники декана факультету ветеринарної медицини

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook