Програмне забезпечення M.E.DOC як інтерактивна форма навчання майбутніх фахівців з менеджменту

30 травня 2022 року
В умовах автоматизації виробничих процесів та вдосконалення процесу прийняття управлінських рішень у підприємницькій діяльності, особливе значення в підготовці фахівців за освітньо-професійною програмою «Менеджмент організацій і адміністрування» займає вивчення і застосування спеціалізованого програмного забезпечення. Саме тому із вибіркових компонентів навчального плану здобувачі вищої освіти обирають «Digital-менеджмент», який надає можливість не лише отримувати теоретичні знання, а й практичні навички роботи з програмним забезпеченням M.E.DOC – веденням електронного документообігу.
Важливість електронного документообігу в Україні підкреслено на законодавчому рівні. Електронний документообіг дозволяє здійснювати планування діяльності підприємств, облік та контроль на всіх етапах управління. Це, в свою чергу, підвищує стійкість підприємств в умовах криз та знижує ризики в умовах невизначеності.
Держава заохочує перехід до електронного документообігу й приватний бізнес, зокрема, необхідністю подавати до податкових органів електронні звіти, при цьому мати електронні підписи та печатки для забезпечення юридичної значимості електронного документу. Крім того, пандемія COVID-19 значно прискорила розвиток електронного документообігу і тепер все більше підприємств обмінюються між собою первинними документами в електронній формі. Тому протягом травня 2022 р. здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти очної та заочної форм навчання під керівництвом представника ТОВ «М.Е.ДОК» Кіма Артема Сергійовича отримали практичний досвід роботи в M.E.DOC за такими розділами: налаштування програми, заповнення відомостей підприємства, довідкова інформація, підготовка довідників і завантаження класифікаторів, налаштування підсистеми нарахування заробітної плати, товарні, касові, банківські операції, формування звітів і їх аналіз та ін.
26 травня 2022 р. здобувачі вищої освіти склали контрольний тест на знання програмного забезпечення, за результатами якого отримають сертифікати.
 
Таким чином, ознайомлення здобувачів вищої освіти з програмним забезпеченням M.E.DOC під час вивчення дисципліни «Digital-менеджменту», сприяє підвищенню якості підготовки фахівців, формуванню навичок та вмінь роботи з електронними джерелами інформації та робить навчання прогресивним й ефективним.
Оксана Гавриш,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook