Зустріч ректора Станіслава Ніколаєнка з міністром аграрної політики та продовольства Миколою Сольським

1 червня 2022 року
     1 червня 2022 року відбулася ділова зустріч ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, голови Асоціації працівників закладів вищої аграрної освіти Станіслава Ніколаєнка та міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського.

  

     У ході діалогу Станіслав Ніколаєнко розповів про університет, його традиції, основні напрями наукової та освітньої діяльності. Досягнуто домовленості про зустріч міністра з членами ради з питань аграрної освіти, керівниками закладів вищої аграрної освіти в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
     Також було обговорено питання вступної кампанії 2022 року, необхідності підтримки при вступі на основні агробіологічні спеціальності випускників коледжів, зміни правил прийому. Обговорені питання передачі в управління університету деяких наукових, технологічних установ міністерства аграрної політики та продовольства, підпорядкування їх НУБіП.

     Також досягнуто домовленості про співпрацю в розробці сучасних законодавчих актів в галузі сільського господарства, ветеринарної медицини, земельних відносин, удосконалення лісового, водного кодексів України тощо.

Пресслужба

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook