До уваги випускників 11-х класів: стартувала Олімпіада для вступу – 2022

18 лютого 2022, 19:30
     НУБіП України здійснює підготовку за 45 спеціальностями, більшості з яких надається підтримка, особливістю якої є участь у Всеукраїнській Олімпіаді, що дає унікальну можливість отримати до + 20 додаткових балів до оцінки сертифіката ЗНО з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала і є ключовим при вступі на місця державного замовлення.
     4 січня 2022 року успішно стартувала реєстрація для участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного університету біоресурсів України для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Реєстрація для участі відбувається шляхом заповнення Google-форми та буде тривати до 15 квітня 2022 року.
     Для реєстрації переходь до Google-форми  або відскануй qr-код наведений нижче.
    Сертифікат про участь в Олімпіаді покращує конкурсний бал вступника при вступі, максимально збільшуючи шанс для отримання бажаної рекомендації на безкоштовне навчання. Для порівняння, у 2021 році близько 400 учасників Олімпіади вступили до НУБіП України на місця державного замовлення.
     Більш детальна інформація за наступним посиланням https://nubip.edu.ua/node/29143.
 
 
     Телефони Приймальної комісії НУБіП України: (044) 258-42-63; 527-83-08, або пишіть нам на електронну адресу vstup@nubip.edu.ua.
Оксана Гончарук,
заступник відповідального секретаря
приймальної комісії

    

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook