Х церемонія нагородження переможців премії «СОВА-2021» у Бережанському фаховому коледжі

12 грудня 2021 року
     9 грудня у ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» відбулась подія, яка є символом нашого життя, вершиною успіху та досягнень, яскравим світлом душі, дійством, яке майже нереально в його красі і потужності описати словами. Х ювілейна церемонія нагородження переможців премії «СОВА-2021».

 1

     Підготовка до цієї знакової події відбувалася цілий рік, адже проєкт СОВА-2021 - це не тільки святковий концерт, красива зала та урочистий прийом гостей, це, насамперед, клопітка праця цілої родини коледжу: викладачів, кураторів груп, студентів, батьків та партнерів. Як результат маємо найкращих з кращих, найпочесніших, найтитулованіших номінантів.

     Сам святковий вечір, якого назвали «ЧАРОДІЙ-ВЕЧІР», став справжнім дивом, втіленням креативних думок та геніальних ідей незмінних організаторів проєкту Галини ПРОЦИК та Світлани КУЦОЇ.

11 52

28 4319

     Розпочалась святкова програма з найяскравіших спогадів десятиліття, де викладачі та студенти згадували усі найкращі миті, пов`язані із цим традиційним заходом. Одним із подарунків ювілейної церемонії стала участь усіх ведучих попередніх сезонів, а саме: Жеребецького Степана, Романа Богдана, Ковальської Людмили, Кізан Роксолани, Тернової Ірини, Грабара Володимира, Гальчак Тетяни, Лещука Василя, Дзядикевич Ірини, Кізими Ірини, Штогрина Сергія. Сам факт їхньої присутності мав неабиякий емоційних приємний відгомін, демонструючи, що наш шлях є цілісний і всі минулі роки можна повернути в одну мить.

27

     Відеовітання линули і з Чикаго, де зараз проживає одна із   попередніх років Наталя ХОМА, яка, привітавши присутніх, побажала всім миру, здоров’я, наснаги, процвітання, благополуччя і «…нехай і надалі кожен з вас буде радий своїй роботі і віддається їй сповна».

26

     Однією з традицій цього дійства є запрошення і присутність на святі гостей, партнерів, спонсорів. Цьогоріч на свято завітала Рада директорів фахових коледжів Тернопільської області. Саме президія вельми шановних гостейна чолі з директоркою Бережанського фахового коледжу Світланою ПИЛИПИШИН вітальними словами відкрили Х церемонію нагородження переможців премії «СОВА-2021».

     В ході програми ведучі взяли за основу символізувати проєкт СОВА-2021 як вечір спогадів, отож під час концерту присутні в залі були глядачами відеороликів зі спогадами про найкращі моменти проєкту усього десятиліття, курйозних моментів та подвигів, значення його в житті кожного викладача та студента, що тріумфально підкреслювало величність і оригінальність премії.

     За традицією були представлені номінацій, які презентували не тільки переможців цього року, але й кращих за всю історію проєкту. 

4

     Отож, у номінації «Творчість року» перемогли Ганна П'ЄНТАК та Олександра БОЙКО, які неодноразово ставали переможцями попередніх премій у різних номінаціях, а протягом усієї історії коледжу є творцями перемог наших студентів на творчих конкурсах.

37

     У номінації «Фаворит кришталевого голосу» цьогоріч нагороджено Богдану БОРЕЦЬКУ, одну з найкращих акапельних виконавиць.

24

     У номінації «Викладач року-2021» перемогу здобув Олексій НЕСТЕРЕНКО, під керівництвом якого студенти неодноразово ставали призерами обласних та всеукраїнських конкурсів. Нагороду переможцю вручали директорка коледжу Світлана ПИЛИПИШИН та депутат Тернопільської обласної ради Ярослав ДРЮЧЕНКО.

22

     У номінації «Студентський лідер року-2021» перемогу здобув студент групи ОФП-11М Роман ЗАЯЦЬ, а нагороду вручали переможниця у номінації «Студент року-2017» Наталя ЛЕХНЯК-РОЗУМНА, директорка Бережанської ЗОШ №2 Галина ГОЛОВАЦЬКА та голова ради роботодавців коледжу Мирослав ЛЕХІЦЬКИЙ.

36

     Володарем цьогорічного титулу «Куратор року- 2021» став Богдан БІЛИК. Нагороду переможцю вручали начальниця відділу культури, релігії і туризму Бережанської міської ради Олена МЕЛЬНИЧУК, депутатка Тернопільської обласної ради Ольга ПОЛЯК та переможець у номінації «Куратор року-2020», депутат Саранчуківської об`єднаної територіальної громади Віталій СКАСКІВ.

2

     Переможцем у номінації «Відкрите заняття року 2021» стала викладачка циклової комісії гуманітарних дисциплін Анна ЮДІНА, нагороду якій вручили радник генерального директора «Укр-Захід МХП» Михайло ЛЕВИЦЬКИЙ та директор Бережанського ліцею Михайло СТАРКО.

47

     У номінації «Майстер аматорського кіно» перемогу здобули Василь ЛЕЩУК та Сергій ШТОГРИН.

18

     А у спеціальній номінації «Надійна підтримка, стабільність і гарантія» було нагороджено багаторічного побратима нашого колективу, голову ради роботодавців коледжу Мирослава ЛЕХІЦЬКОГО.

3 3220

9 38

49

5 41

30

     В ході програми глядачів та учасників святкового дійства чарували неймовірним виконанням своїх пісень студентки коледжу, призерки багатьох конкурсів Андріана КОВАЛЬСЬКАДаниїла КУЛИНА та Юлія КУСЕНЬ. Свій дивовижний спів, без якого важко уявити останні роки свят в коледжі, презентувала краща студентка року за премією СОВА-2017, випускниця інституту мистецтв Наталя ЛЕХНЯК-РОЗУМНА та залюблені в українську піснюансамбль «Росинка». Неймовірний вальс свята подарували нам студенти Денис ПЕТРОВИЧ та Вікторія ЧОРНА (учасники та фіналісти конкурсу «Міс та Містер коледжу 2021»). Потужна енергетика пісні «Перший сніг» у виконанні тріо «Галичаночки» (Наталі ЮРЧИШИН, Анни Юдіної, Ірини Циган). Неодноразові учасники свята–танцювальна студія «Тандем» (керівник Христина Хиляк). А ще більш драйвовим акцентом доповнив свято танець «Джаз» у виконання хореографічного колективу викладачів коледжу «ВІЗАВІ».

16

6 53

     Фінальним акордом була відеопрезентація з привітаннями та побажаннями на Новий рік від директорки коледжу, а також організаторів та переможців у різних номінаціях протягом всієї історії проєкту. На завершення ведучі церемонії презентували вітальну новорічну поезію, немовби акцентуючи на тому, що хоч проєкт «СОВА-2021» підходить до завершення, але свято завжди буде продовжуватись у різдвяно-новорічному циклі та у прийдешньому році життя коледжу, у вирі нашої діяльності, успіхів, перемог та досягнень.

7

42 3951

50 44

4615

Віталій Скасків,
викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook