Вступна кампанія 2023. Василь Шинкарук: на сьогодні за кількістю зареєстрованих заяв від вступників НУБіП входить до десятки найзатребуваніших вишів країни


  На 12-ту годину другого дня кампанії до приймальної комісії подано 1580 заяв, і це при тому, що минулого року їх було всього 460!
  Тож приймальна комісія університету продовжує нагадувати людський мурашник: документи вступники несуть особисто. Серед них і Софія Ярошенко, яка мріє стати студенткою факультету ветеринарної медицини.  Софія – з  грецької мудра, а мудра приймає зважені рішення, жартує  випускниця  однієї із шкіл Обухівщини. Саме таким і стало рішення  навчатися в НУБіП.

   Факультет обрала не випадково, адже змалечку любить тварин. А щоб  заздалегідь адаптуватися до студентського середовища, взяла участь в університетській Всеукраїнській олімпіаді,  отримала відповідний сертифікат. Та й на сім’я Ярошенків досить тісно  пов’язана з університетом: свого часу його закінчували старший брат  Роман (який, отримавши диплом економічного факультету, зараз має  престижну роботу і став упевненим гідом на шляху до приймальної комісії)  і тато, який працював ветлікарем у місцевому СФТ «Оберіг», а зараз як  військовослужбовець Збройних Сил України захищає країну на південному  напрямку. На жаль, він на шкільний випускний до мене не зміг приїхати,  але надіюсь на «Посвяту в студенти» таки завітає.
  А от Анна, яка  цей факультет вже закінчила, працює ветлікарем ось вже кілька років,  «привела» до приймальної комісії alma mater свого судженого – Євгена Заболотного  зі Сміли (Черкаська область). Де познайомились? Де ж іще, як не на  нашій молочній товарній фермі, сміється вона. Женя у нас «за старшого» з  усіх чоловічих спеціальностей по частині механізації. Тож йому і шлях в  інженерію – на спеціальність «Агроінженерія».  А поки навчатиметься, якраз і Київ побачить – бо, як це не дивно, за  свої 23 роки життя він тут ще й не був. Столичний Голосіїв вже вразив,  так що на нього ще чекає багато приємностей.

Олександр Кесюк з Київщини обрав для навчання агрономію. Випускник Дібрівського ліцею Тетіївської міської ради університет обрав за порадами наших студентів, які свого часу теж закінчували його навчальний заклад. Всі вони дають найкращі рекомендації і НУБіП, і його агробіологічному факультету.

В сім’ї буду першим агрономом, але не останнім – і у фаховому, і в образному сенсі, говорить хлопець. Аби тільки зарахували!..

Так що контингент нового студентського поповнення, як бачите, цікавий і вмотивований.
Ірина Кушніренко,
Валентин Обрамбальський
