Happy Halloween!

October 31, 2018

 

У день традиційного свята Хелловін, що відзначається в багатьох країнах світу, особливо англомовних, в останню ніч жовтня, студенти першого курсу факультету землеупорядкування провели students’ party під керівництвом викладача кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Березової Л.В. на тему: «Happy Halloween».

Студенти розповіли, що Хелловін (англ. Halloween або Савін – Samhain) – старовинне кельтське свято, святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Також згадується як «переддень Дня всіх святих». Назва Halloween походить від слова Hallowe'en – скорочення виразу All Hallow's Eve, яке в свою чергу розшифровується як All Hallowed Souls Eve. Це одне з найбільш улюблених і веселих свят у США і Великобританії. Тепер же кожен рік і діти, і дорослі з нетерпінням чекають Halloween і заздалегідь готуються до нього.

Студенти із зацікавленістю брали активну участь в обговоренні традицій та звичаїв Хелловіна, придумували та розігрували закляття в конкурсі "Страшне закляття", грали в гру "Пройди крізь болото" та вирізали гарбуз, який називається Jack-o-Lantern, що означає «ліхтар Джека».
Students’ party пройшла в щирій та дружній атмосфері. 
 
Людмила Березова
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook