Вітаємо В.А. Яблонського!
Дорогий Валентине Андрійовичу !
Співробітники кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин щиро вітають Вас з Днем народження. Ваші яскраві лекції та семінари, постійне прагнення до самовдосконалення є прикладом для нас та наших студентів. Віримо, що Ваш особистий приклад, невтомна праця для розбудови освіти, науки та українського суспільства є тим напрямом, який приведе нашу країну до процвітання.
Разом з Вами поділяємо горе, яке увійшло до Вашої родини, але впевнені, що у Вас стане сил його подолати.
З величезною повагою до Вас, співробітники кафедри