16 March 2016, 22:20
«Біотехнолог – найактуальніша на сьогодня професія майбутнього!» з такими словами у рамках Дня відкритих дверей в НУБіП України кафедра екобіотехнології та біорізноманіття факультету захисту рослин, біотехнологій та екології 12 березня приймала випускників Здорівського НВК та інших ЗОШ Васильківського району Київської області.
![](/sites/default/files/u172/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%201.jpg)
Ця зустріч була особливою не лише для майбутніх абітурієнтів, а й для студентів-біотехнологів та викладачів. Співробітники кафедри провели змістовні екскурсії лабораторіями. Майбутні абітурієнти відвідали проблемну науково-дослідну лабораторію фітовірусології та біотехнології, про напрями роботи якої розповів кандидат біологічних наук, доцент кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Артур Федорович Ліханов.
![](/sites/default/files/u172/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%203.jpg)
Школярі ознайомились з матеріально-технічною базою лабораторії та спектром проблем, що вирішують фахівці-біотехнологи.
Про навчальний процес студентів-біотехнологів у лабораторії біотехнології рослин та можливості сучасної «зеленої біотехнології» розповіла кандидат біологічних наук, доцент кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Юлія Василівна Коломієць.
![](/sites/default/files/u172/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%206.jpg)
Співробітники настільки зацікавили майбутніх абітурієнтів, що юнаки й дівчата бажали ще поспілкуватись с професорсько-викладацьким складом, аби дізнатись ще щось більш цікавого. Молодь допитливо «штурмувала» викладачів кафедри запитаннями про сучасний розвиток та можливості біотехнології в сучасній науці і практиці.
Далі знайомство з майбутньою професією та особливостями навчання у НУБіП України школярі продовжили на загальній зустрічі факультету захисту рослин, біотехнологій та екології з представниками ректорату, деканату, приймальної комісії й професорсько-викладацьким складом факультету.
Майбутні абітурієнти факультету шкіл Васильківчани полишали університет з глибокою вдячністю за гостинну зустріч та з надією стати членом великої родини НУБіП України!
Високий рівень зацікавленості майбутніх абітурієнтів та їх батьків біотехнологією – це результат успішної діяльності колективу співробітників кафедри та, зокрема, координатора з профорієнтаційної роботи.
Старший викладач кафедр екобіотехнології та біорізноманіття,
к.с.-г. н. Тетяна Василівна Іванова